5 věcí, které považují ženy na mužích za nesmírně sexy: Podívejte se, co nás dostává do kolen

Víte, co si ve skutečnosti na chlapech opravdu všímáme? Odhalte spolu s námi, čemu nedokážeme téměř za žádných okolností odolat.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zajímat: Ženy s pěkným tělem nemají vše vyhrané: Vlastnost ženy, která chlapa odpoutá od pomyšlení na jakoukoliv jinou

1. Emoční inteligence

Muži, kteří dokážou projevit své emoce a nestydí se za ně, jsou pro nás neodolatelní. Pokud přiznají, co cítí, zvedají se v našich očích téměř okamžitě. Pokud brání nevinné, záleží jim na ostatních a nejen svém štěstí, přijde nám to neuvěřitelně sexy.

2. Galantnost

Galantní muže milujeme. To je fakt. A máme pro ně neskutečnou slabost. Ačkoli se to někomu může zdát trochu retro, tak zbožňujeme pokud nám muž otevře dveře, odsune židli, dává nám přednost a chová se k nám jako k princezně. Navíc pokud to dělá spontánně, znamená to pro nás více než cokoli jiného.

3. Samostatnost

Je pro nás podstatné, zda se chlap dokáže postarat sám o sebe. Jelikož v dnešní době, je takových mužů stále méně. Velmi často se totiž setkáváme s tím, že jsou chlapi závislí na své mámě. A ta za ně dělá všechno. Od vaření, úklidu, praní, žehlení. "Mama hotel" je prostě pohodlný. No v jistém věku, je to ale už opravdu moc. Pokud toto zvládá náš objekt, bez jakékoliv asistence někoho jiného, znamená to pro nás velmi mnoho.

Čtěte také: Začala jsem si s mužem mé nejlepší kamarádky: Když se to dozvěděla, udělala věc, která překvapila všechny

4. Vztah k dětem

Vztah k dětem je pro ženy klíčový. Každá totiž při randění hledáme potenciálního otce svých dětí. Jen některé z nás to neříkají nahlas. Nicméně je to tak. Takže pokud zjistíme, že si s dětmi rozumí, dokáže je rozesmát a bez problémů zvládá jejich přítomnost, doslova roztajeme.

5. Smysl pro humor

Tento bod očekávají muži od nás, ale i my od nich. Vše co nám život přinese, se snadněji zvládá po boku s člověkem, kterému právě humor nechybí. Brát věci s nadhledem a mnohokrát se zasmát i nad banálními problémy je super věc. No a na druhé straně, trávit večer s někým, kdo má stále depresivní náladu, či splín není výhra. To víme a uvědomujeme si všechny.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..