Znamení žen, které nejvíce přitahují muže kvůli těmto vlastnostem: Patříte mezi ně i vy?

Podle astrologů jsou ženy v tomto znamení zvěrokruhu pro muže mimořádně atraktivní. Víte, proč?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I přesto, že je 21. století, mužský svět se stále nepodařilo s jistotou identifikovat. Jejich choutky, touhy, nejednou v tom máme my ženy zmatek. Nicméně astrologové nedávno přišli na to, že ať dělají, co chtějí, muži nedokáží odolat ženám s tímto znamením.

Nepřehlédněte: Řeč těla zamilovaného chlapa vždy prozradí: U jaké ženy se mu to děje a kterých signálů si na něm máte všímat?

Než si vzpomeneme, o jaké jde, začneme s vlastnostmi, které muži na nich zbožňují. Cit, jemnost, ale na druhé straně vědí přesně, co chtějí. Ženy, které umí ve správný moment využít svůj šarm a pohotově reagovat se špetkou vtipu. Avšak největší zbraní je hlavně ten pocit, který dávají muži. Pocit, že potřebují jejich ochranu.

Jde o dámy ve znamení Panny. Potěšily jsme vás? Samozřejmě nezapomeňme ani na výjimky. Konec-konců je žena v daném znamení pro něj i tou pravou?

Zajímavostí zůstává, že muž ve znamení Panny pro ženu až takový pan dokonalý není. Jeho prioritou jsou vlastní cíle, které chce v blízké budoucnosti i dosáhnout. Vůči okolí je skeptický a v tomto případě i láska jde stranou. Muž Panna si stojí za svým slovem. Čest a svědomí pro něj znamenají velmi mnoho. Nemá rád jakékoliv překvapení, ba dokonce ani nečekané zvraty. Zůstává poměrně často svobodný, protože ne každá dáma splňuje ideál  "dokonalé" partnerky. Na druhé straně, málokterá žena s ním dokáže setrvat déle, než je nutné. Jak se zdá, znamení Panna s sebou přináší více, než jsme si mnohé myslely.

Mohlo by vás zajímat: Pippa Middleton si žije na vysoké noze: V tomto bude život jejího syna více pohádkový než mají děti v královské rodině

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DK

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..