Manželova sekretářka byla moje spojka, která mě informovala o jeho krocích: Takto jsem zjistila, že mi lže

Naše čtenářka Elena byla vdaná za Rosťu jen něco přes půl roku, když ho začala podezřívat z nevěry. Poprosila o pomoc jeho sekretářku, ale časem pochopila, že ve skutečnosti jí po celou dobu lhala. Tipnete si, proč?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vzala si ho po půlroční známosti, kdy byla sama jeho sekretářkou

Elena byla sama Rosťovou sekretářkou v době, kdy navázali vztah, ačkoli se to mohlo jevit ve firmě velmi neprofesionálně. Mnozí ji i osuzovali, pokládali ji za zlatokopku, ale ona byla do Rosťi skutečně bezmezně zamilovaná a na názoru ostatních jí nezáleželo. Až tak, že souhlasila okamžitě po téměř půl roční známosti, že si ho vezme. Za další půl rok však zjistila, že něco v jejím vztahu není v pořádku. Začala mít podezření, že ji podvádí.

Mohlo by vás zajímat: Vzala jsem si dobrého muže: Když se však začal setkávat s tímto mužem, změnil se na někoho, komu jsem nerozuměla

Odmítal ji v posteli, něco jí nehrálo

"Když jsem se za Rosťu vdala, usoudili jsme, že nebude nadále vhodné, abych pracovala jako jeho sekretářka. Byl to vlastně můj návrh a on s ním bez váhání souhlasil. Našla jsem si přes dobrou přítelkyni místo sekretářky v jiné firmě a byla jsem tam spokojená. Ale horší to bylo jen něco po půlročním manželství, kdy jsem manžela jaksi zničehonic přestala zajímat," vypráví nám na úvod naše čtenářka. Rosťa chodil pozdě z práce domů, odmítal ji v posteli, hodně času trávil na služebce, dokonce mnohem více než si pamatovala z dob, kdy byla jeho sekretářkou ona.

Čtěte také: Problém, se kterým se stýká mnoho žen: Po mnoha neúspěšných vztazích zjistila pravý důvod, proč se muži nechtějí ženit

Manželova sekretářka byla moje spojka

Slyšela o Rosťovi, že byl velmi přelétavý ještě před tím, než si začala s ním ona, ale skutečně věřila, že i on ji upřímně miluje a jiné ho nezajímají. Když se však začal takto chovat, jako každou ženu jí logicky napadlo, že je v tom jiná žena. Proto neváhala ani vteřinu a rozhodla se zkontaktovat s jeho novou sekretářkou, takovou šedou myškou, kterou si byla jistá, že by si s ní její manžel nezačal. "Byla taková vyplašená, když jsem ji žádala o pomoc, aby mě informovala o tom, s jakými ženami se pracovně i mimo práci Rosťa setkává, ale nakonec po mém prosení ustoupila. Avšak ani po delším čase mi nedokázala říct nic, co by s jistotou potvrdilo, že mě můj manžel podvádí," objasňuje dále.

Nepřehlédněte: Po zásnubách jsem udělala věc, kterou si budu vyčítat do konce života: Nemám odvahu říct to snoubenci

Lhali jí všichni, paradoxně se omlouvala sekretářka

Nakonec to Eleně nedalo a jednou pozdě večer, když její muž znovu jakože pracoval, se rozhodla napochodovat do práce a zjistit jak se věci skutečně mají. "Měla jsem klíče a opatrně jsem se dostala dovnitř. Jak jsem se blížila ke kanceláři, slyšela jsem jak se Rosťa hádá se svou sekretářkou, která byla mou spojkou. Nemohla jsem uvěřit vlastním uším, když jsem ji slyšela prosit ho, aby přestal spát s její sestrou. Prý se cítí jako mezi mlýnskými koly a že totéž řekla i své sestře. Prý je už odmítá krýt a mně lhát. Byla jsem strašně naštvaná, vletěla jsem tam a oba zůstali jako opaření. Paradoxně se mi nezačal omlouvat můj manžel, ale jeho sekretářka. Prý ji jednou do práce přišla sestra navštívit a nakonec zjistila, že se s mým mužem začali setkávat a spát spolu. Více jsem nepotřebovala slyšet. Odešla jsem domů, sbalila si věci a požádala o rozvod. Vždyť neměl ani snahu něco zachraňovat," dodává na závěr Elena, která se cítila velmi trapně a  pochopila, že se unáhlila, když si Rosťu vzala za manžela i s tím, jakou měl pověst.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..