Pamatujete si ještě na pětiletou hvězdu internetu? Dnes je z něj velký fešák a s mámou vymysleli opět skvělý plán

Stylová maminka Luisa Fernanda vedla k módě od plenek i svého syna, Alonsa Matea. Ten byl již v 5ti letech jedno z nejstylovějších dětí na světě. A spolu sdílejí kromě módy i další vášeň, cestování. Na silnicích jsou sehraná dvojka. Máte to tak i vy se svými dětmi?

Zdroj: instagram.com/luisafere/
Zdroj: instagram.com/luisafere/

Nediktovala mu, co si má obléci, byla to jeho volba

Podnikavá, sexy a stylová maminka Luisa Fernanda Espinosa, která byla stylistkou na volné noze a pracovala i pro Harper´s Bazaar Mexiko a v Latinské Americe dostala po narození svého syna nápad. Jelikož byla móda nejen její prací, ale i vášní, rozhodla se k ní vést i syna Matea Alonsa. Když trošku povyrostl začala na svém Instagramu, @luisafere, uveřejňovat i synovy fotky a la model. Každé ráno před školou prý pomáhala vybírat mu oblečení, nediktovala mu, co si má obléci: "Pomohla jsem mu poskládat oblečení, aby mělo smysl, ale v první řadě to byl on, jeho volba," citoval ji The Cut. Pod jejím vedením se z něj stala jedna z nejstylovějších dětských módních ikon. Takto si ho možná i pamatujete před z dobry před pár lety.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší tipy na dárky, pokud se chystáte na Babyshower: Toto potěší všechny budoucí maminky

Společná vášeň matky a syna si našla množství fanoušků

Dnes má Instagram Luisy Fernandy téměř přes půl milionu fanoušků a Instagram jejího syna již téměř 50 000 fanoušků. Roztomilý chlapec trochu povyrostl a jeho styl se ještě více vytříbil. Se svou mámou sdílejí mnoho společných stylových fotografií na sociálních sítích. Alonso Mateo dnes patří stále k nejstylovějším dětským módním ikonám současnosti a pro kariéru v módním průmyslu má již skutečně dobře našlápnuto.

Plný sebedůvěry, ale i plachosti zaujal

Díky jejich vzájemné snaze a vášni Alonsa Matea objevil i známý stylista Ugo Mozia, který hledal dětské módní ikony. Zaujaly ho fotografie Alonsa v oblečení známých značek jako Tom Ford, Gucci či AllSaints. Pro The Cut prozradil také toto: "Co mě na první pohled zaujalo, byla jeho sebedůvěra." Přestože jeho matka přiznává, že na fotografiích se umí tvářit a oblečení prodat, ve skutečnosti umí být ještě stále velmi plachý, dokonce i před fotoaparátem.

Čtěte také: Váza jako skvělý bytový doplněk: Oblíbený dekor rozzáří byt, myslete však na to, jaké květiny se k ní hodí

Kromě módy i vášeň pro cestování

Avšak kromě toho, že se Alonso Mateo věnuje stejně jako jeho máma módě, svůj čas tráví i další zálibou, ke které"přičichl" opět díky ní. Spolu s ní a s otcem žil již od útlého dětství na více místech světa, v Kalifornii či Mexiku a v cestování a poznávání světa pokračují i nadále. Na letišti je rozhodně nepřehlédnete, vždyť posuďte samy.

Nepřehlédněte: 3 největší lži, kterým ženy věří, co se týče jejich těla: Některé z nás své tělo doslova obviňují za vše

Společné cestování si užívají

Stejně jsou skutečně nádherné i jejich společné momentky z dalších míst, které samy o sobě vyrážejí dech. Toto jsou jen jedny z nich. Máma a syn to umí nejen s módou, ale jsou doma i v cestování. Ačkoli mnozí rodiče možná neradi cestují spolu se svými dětmi, ba těchto dvou je vidět, že si to užívají.

Foto:
instagram.com/luisafere/, instagram.com/alonsomateo1/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..