Dělat tuto věc s manželem je obrovský risk: Neudělejte stejnou chybu jako já, pokud nechcete přijít o muže

Společné podnikání nemusí znamenat pouze přínos. Zejména, když jsou partnery zároveň i manželé. Své o tom ví i Dominika. Právě kvůli tomuto, téměř přišla o muže svého života.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dominika byla úspěšnou realitní makléřkou. Ještě vedle školy se tomu věnovala a skutečně ji tato práce chytila za srdce. Nebrala to jen jako nějakou brigádu, ale opravdový job, ve kterém viděla svou perspektivu i v budoucnosti. Bavilo ji potkávat nové lidi, hledat jim jejich vysněné bydlení a dělat vše pro to, aby alespoň zčásti splnila jejich sen. "Hodně mých kamarádů se mi smálo a můj příliš velký entuziasmus opravdu nechápali, ale mě tato práce naplňovala. Cítila jsem se potřebná. A když jsem si navíc získala důvěru klientů, nebylo nad to. Někomu se to může zdát možná patetické, ale mě velmi baví vidět lidi při realizaci jejich snů. A perfektní bydlení je jistě velkým milníkem mnohých z nás."

Mohlo by vás zajímat: Odpověď na otázku, která se víří v hlavě mnohým: Máme všichni na internetu partnera číslo dvě?

Společný byznys nemusí být vždy pro vztah výhrou

Právě vedle práce Dominika našla i lásku svého života. Teo byl jeden z jejích klientů. Přistěhoval se z Košic do Bratislavy, kvůli lepšímu místu a hledal svůj druhý domov. Zatímco se Dominice podařilo po pracovní stránce naplnit všechny jeho očekávání, přeskočila mezi nimi jiskra. V té době už měla Dominika po škole a vlastnila svou realitku, v níž se jí mimořádně dařilo. Práci obětovala všechno, včetně osobního života. S Teom se však začala stále častěji setkávat i mimo pracovní oblasti a zjistili, že mají toho hodně společného.

Čtěte také: Myslela jsem si, že ho přitahuji, nakonec jsem pochopila, jaký typ muže mě vlastně oklamal

"Zamilovala jsem se do něj jako teenegerka. Netrvalo ani dva měsíce a požádal mě o ruku. Po necelém roce jsme byli manželé," popisuje začátky sympatická plavovláska. I přesto, že to vypadalo, že tito dva jsou pro sebe stvoření a nic nestojí v cestě jejich štěstí, přece jen zde byla jistá drobnost. Teo vedle své práce neustále cestoval. Byl programátor a firma, ve které pracoval, měla dceřiné společnosti po celém světě. Časem se více neviděl než viděl se svou manželkou. "V té době jsem mu navrhla, ať nechá svůj job a vrhneme se do společného podnikání. Realitce se dařilo, měla jsem pod sebou 15 lidí a potřebovala jsem pravou ruku." Přestože Teo souhlasil a na začátku to vypadalo ideálně, happyend se v této oblasti nekonal.

Nedokázali jsme se sladit ve všech oblastech

Tušíte správně, Dominika potřebovala pravou ruku. A přesně tento aspekt nedokázal Teo časem rozdýchat. "Najednou jsem měla pocit, že se mě snaží přesvědčovat věcech, o kterých vlastně nic nevěděl. Já jsem v tomto byznysu byla roky. On krátce a inovace, které se snažil implementovat do již naší firmy, mi nepřipadaly přínosné. Vyústilo to až do toho, že jsme se jeden druhému začali vzdalovat a neustále jsme se hádali. Každý den, jsme řešili jen práci. Na osobní život jsme úplně zapomněli. A na to, že jsme manželé a milenci také." Když si to Dominika uvědomila, pochopila, že takto fungovat dále nemohou. Společný život a byznys nemohli skloubit. V mnoha otázkách se totiž nedokázali shodnout.

Tato věc nám pomohla najít cestu k sobě

No a právě Dominka udělala rozhodnutí, které by asi čekal málokdo. Ne, neopustila Tea. Dlouhé hodiny si povídali, probírali to z každé strany a nakonec našli společné řešení. Dítě. "Dlouho jsem toužila po miminku, ale neměla jsem odvahu říct to nahlas. Vše se totiž točilo jen kolem firmy. Dohodli jsme se, že když otěhotním, vše nechám na Teovi a já se budu věnovat pouze děťátku. Dnes jsem v 8. měsíci a vím, že lepší rozhodnutí jsem pro nás nemohla udělat."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..