Je tento typ nevěry skutečně nevěrou? Když jsem ji zažila na vlastní kůži, přehodnotila jsem svůj názor

Trend internetové nevěry nabral v posledním období skutečně jaksi "na obrátkách". Stále více partnerů totiž řeší tento problém. Nina zjistila, že tento sofistikovaný způsob zahýbání partnerovi, bolí mnohem víc než předpokládáte.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Nina chodila s Patrikem více než šest let. Oba se dali dohromady jakmile skončila výšku. Skvěle si rozuměli, byli kamarády a milenci zároveň, nic jim nechybělo. Oba měli dobře placenou práci, dařilo se jim, věděli co je pro ně prioritou. Každý z nich měl vlastní přátele a oba byli spokojeni s tím, že dokáží fungovat jeden bez druhého. Vše jim vyhovovalo přesně tak, jak to měli nastavené. Ale stačil jeden jediný moment, který změnil všechno.

Mohlo by vás zajímat: Nejstabilnější partner na vztah se narodil v tomto znamení: S ním budete mít pocit, že jste jediná

Jeden moment změnil vše

Patrik odjel na služební cestu a Nina zůstala jako vždy sama doma. Měla takový rituál. Během toho, jak Patrik býval na "služebce", trávila čas o samotě. Dala si horkou vanu, zapálila svíčky a chtěla zkontrolovat pracovní emaily, na které jí nezůstával čas v práci. Vždy to dělala po večerech. Bylo to pro ni naprostou rutinou. Nicméně tento večer byl pro ni přece jen v něčem jiný a ovlivnil i její následující životní rozhodnutí, ačkoli o tom nejdříve ani netušila. Jelikož jí nešel počítač, pustila si Patrikův. Nikdy mu do něj nechodila, protože na to neměla nejmenší důvod. Důvěřovala mu. Podle slov jejích přítelkyň až příliš. A to se bohužel i potvrdilo. Když se šla přihlásit do svého emailu, začaly jí na Patrikově počítači neustále pípat nějaké zprávy.

Čtěte také: Muže 21. století přitahují takové ženy: Ujistěte se, zda je dokážete opravdu zaujmout

Zvědavost byla silnější

"Nejdřív jsem to ignorovala. Dokonce, i když na monitoru svítilo jasně jméno Natália. Říkala jsem si, že jde určitě o nějakou kolegyni z práce a není potřeba to řešit. Ale ženská zvědavost je přece jen silnější než mnohokrát předpokládáme. A tak jsem u jedné zprávy, zmačkla tlačítko otevřít. A najednou, jsem to tam měla vše jako na talíři. Zrcadlo, které jsem vlastně nikdy nechtěla vidět. Muž mého života vedl dvojitý život. Takový, o kterém jsem ani netušila."

Na toto se připravit nedokážete

Patrik měl Natálii v podstatě jako přítelkyni číslo dvě. Jen na internetu. Vše mezi nimi se odehrávalo ve virtuální rovině. Nicméně choval se k ní stejně jako k Nině. Trávil s ní čas (i když jen za laptopem), věnoval se jí a navíc, ona o Nině věděla všechno. Přesvědčoval ji totiž o tom, že se s Ninou plánuje rozejít. "Z těch zpráv bylo evidentní, že ho milovala. O to víc, mě to zjištění bolelo. Věděla jsem, že je ONA v tom nevinně. A věřte, že takové zjištění, bolí. Více než si dokážete představit. Když se vrátil, vše jsem mu to vyčetla a řekla. Víte, co bylo nejhorší? Že on to bral tak, jako kdyby se nic nestalo. "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..