Dior Cruise 2020 ve znamení žáru: Make-up look z dílny Petera Phillipse, která podtrhne individuální krásu

Nejfotogeničtější místo těchto dní Marakéš, se přeměnilo na epicentrum jedné z nejsledovanějších módních událostí Dior Cruise 2020. A jaké beauty looky představil kreativní ředitel Dior Make-up Peter Phillips?

Zdroj: Vincent Lappartient for Christian Dior Parfums
Zdroj: Vincent Lappartient for Christian Dior Parfums

Pod širým nebem v paláci El Badi, který se nachází v pohádkovém Marrákeši, se před pár dny uskutečnila show Dior Cruise 2020. Módní návrhářka Maria Grazia Chiuri spolu s kreativním ředitelem Dior Make-up Peterem Phillipsem přinesli jedinečnou show inspirovanou právě marockou kulturou, romantismem a sny, které přetavili do reality.

Inspirujte se: První ochutnávka bikin a plavek na rok 2019: Trendy, které budou IN si získají vaše srdce!

Individuální krása a rozjasněná pleť

Rozmanitost tónů pleti, jakou samotná show přinesla představovala pro zkušené make-up artisty možnost pracovat s přírodním, na míru prováděným make-upem. Čistý vzhled s důrazem na rozjasnění pleti se tak stal základem pro dosažení bezchybného looku zvýrazňujícího individuální krásu.

Jako první, co udělal Peter Phillips, je aplikace nové podkladové báze Dior Backstage Face & Body primer, která přidá jas a přitom si zachová účinek. Na tuto vrstvu použil Peter Phillips Face & Body Foundation make-up dostupný v 40 odstínech. Právě ty mu zajistily možnost lícovat daný odstín s pokožkou každé modelky přizpůsobené na míru. Rozjasněná a voděodolná textura vnáší do pokožky perfektní finiš, ale zůstává svěží a neviditelná. Potom následovala aplikace rozjasňovačky z paletky Dior Backstage Glow Face Palette 001 Universal.

V případě očí je fokus na dokonalý tvar obočí

Peter Phillips chtěl zvýraznit pohled očí a protože po celou dobu se držel přirozeného looku, je pochopitelné, že se tentokrát zaměřil na obočí. Díky Diorshow Brow Styler definoval přesnou linii a tvar obočí. Na víčka aplikoval stín z paletky Backstage Eye Palette 003 Amber Neutrals, které nejlépe korespondovaly s tónem pleti. Na závěr aplikoval černou řasenku Diorshow Iconic Overcurl 090, která krásně prodloužila řasy.

Čtěte více: Nejkrásnější šaty tohoto jara: Máme pro vás styly, ve kterých můžete tento symbol ženskosti nosit

Přirozené rty kombinací lesku a rtěnky

Kreativní ředitel Dior Makeup aplikoval na rty regenerační lesk na rty Dior Lip Maximizer a pak jemně aplikoval rtěnka Dior Backstage Lip Palette v odstínu 001 Universal Neutrals. Takto dosáhl přirozeného vzhledu zdravě působících plných rtů.

Zdravé nehty v nude odstínu

Přirozený vzhled nehtů dovršil použitím krému Abricot zpevňujícím nehty a následně průhlednou vrstvu top coat Abricot.

Foto:
Vincent Lappartient for Christian Dior Parfums
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..