Díky tomuto se nám podařilo zažehnat krizi před svatbou: Toto by si měly osvojit všechny nastávající nevěsty

Svatba bývá pro páry jedno z najstresovějších období. Tedy zejména přípravy na ni. Díky jedné malé změně, to však nemusí tak být. Své o to ví i Lenka.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

 Lenka chodila s Filipem poměrně krátce, když se rozhodli vzít. Ale ve chvíli kdy ji požádal o ruku, věděla, že jiná odpověď než ano, neexistuje. "Byla jsem do něj šíleně zamilovaná. Byl přesně takový, jak jsem si dokonalého muže vysnila. Milý, pozorný, gentleman, navíc neuvěřitelně sexy. A výborně jsme si rozuměli," říká třicetiletá plavovláska.

Nepřehlédněte: Navštívila jsem s kamarádkou věštkyni: Nevěřila jsem jí ani slovo, ale po letech jsem si na ni vzpomněla

O perfektní svatbě jsem snila od malička

Právě dokonalá svatba byla něco, o čem Lenka snila od malička. "Vždycky jsem byla typický snílek. A všichni to o mně věděli. Tento den jsem si představovala snad každý večer před spaním, možná od šesti let. Moje máma se vždy smála, že mým životním cílem je vdát se. Ale jak jsem rostla, samozřejmě, že super chlap, po jehož boku bych žila, získávala přednost před krásnými bílými šaty," směje se Lenka. A on se ten skvělý chlap v jejím životě objevil, jako blesk z čistého nebe. Přesně v momentě, kdy to nejméně čekala. Vše šlo jaksi samo a celý vztah Lenky a Filipa nabral poměrně rychlý spád. A i když všichni říkali, že ti dva jsou si souzeni, v čase příprav svaby mezi nimi nastala značná krize. Ustát ji nebylo nejlehčí.

Mohlo by vás zajímat: Láká je prestiž a život v luxusu: Tyto znamení patří mezi nejúspěšnější, našly jste se?

Lenka totiž velmi toužila po tom, vdávat se ve stejném kostele jako její rodiče. A protože byla plánována jeho přestavba, museli to stihnout ještě před ní. A právě zde nastal problém. S rekonstrukcí, totiž začali dříve, než byla plánována. A Lenčin sen o dokonalé svatbě se najednou zhroutil jako domeček z karet. "Když jsem před Filipem řekla, že pokud se nebudu vdávat v tomto kostele, tak raději svatbu nechci, řekl mi „dobře“. Vůbec netušil, jak to bylo pro mě důležité. Bral to ze svého pohledu a myslel si, že místo je pro mě mnohem důležitější než ženich."

Čtěte také: Na tento večer rozhodně nikdy nezapomenu: Zůstal mi z něj suvenýr na celý život, a to s tímto mužem

"Pohádali jsme se jako nikdy. Křičeli jsme na sebe, já jsem plakala a o emoce tedy nebyla nouze. Nakonec jsem jako první ustoupila já. Vzala jsem pár svíček, nějaké květiny a dozdobila to staveniště, co z kostela zůstalo. Poprosila jsem Filipa, aby přišel na to místo. Právě tam jsem mu vyznala lásku a řekla jsem mu, co pro mě znamená. Pochopil, jak je pro mě důležitý a já jsem si to uvědomila také. Podle mě by si každá nevěsta měla uvědomit, že dvojice je ta, co dělá den "D", dnem "D". Jen to občas v spleti těch všech příprav a velkých očekávání bohužel zapomínáme... "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..