Dobře se zadívejte do očí této ženy uprostřed: Podívejte se ještě jednou a zjistěte, zda vám neunikl nějaký detail

Dívejte se pár vteřin hluboko do očí této pohledný ženě uprostřed. Všimly jste si na ní něčeho zajímavého v porovnání s jinými? Nemáme na mysli růžové vlasy, ale něco jiného.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Digitální doba neustále pokračuje a s ní i modeling. Pokud jste si dosud myslely, že žena uprostřed fotografie je reálná, jste na omylu. Jmenuje se Imma a je to japonská digitální modelka.

Přečtěte si: Těchto 5 destinací bude hitem v roce 2019: Podívejte se, kde strávíte nezapomenutelnou dovolenou

Modelek ve virtuální realitě přibývá

Virtuální modelka Imma nafotila svůj první editoriál do japonského tištěného magazínu i-D se dvěma skutečnými modelkami, které se jmenují Mayben a Aria. Miluje japonskou kulturu a filmy. Na její Instagram denně přibude zástup fanoušků a pravidelně s nimi komunikuje prostřednictvím toho, "co dělá". Imma znamená v překladu "nyní" a symbolizuje pokrok digitální doby. Je vytvořena v grafických 3D programech společností CG company ModelingCafe, ale na pohled to vypadá, že žije mezi námi. Jak můžete vidět její fotografie, "pohybuje" se po městě, mluví s lidmi, ale i s umělými inteligencemi. Dokonce sleduje módní trendy a ráda zkouší nový make-up look. Vše, co zajímá i samotné ženy.

Nepřehlédněte: Jedno gesto, které zvýší vaši přitažlivost v očích muže: Během rozhovoru s ním ho prozradí tento detail

Naše fotografie s využitím filtrů a retuše se jim dost podobají

Současná doba nám ukazuje, že takových virtuálních "osob" bude zřejmě přibývat. Na sociálních sítích je dnes těžké odlišit, zda jde o Facetune, který použije běžná žena nebo o naprogramovanou umělou inteligenci. Vlivem využívání různých filtrů a úprav fotografií se tento rozdíl mezi živými a naprogramovanými ženami (alespoň na fotografiích) stírá.

Názory lidí jsou různé, většina z nich však něco takového odsuzuje. Čím více se jejich vzhled podobá lidem, tím odvrácenější tvář lidí vůči tomuto pokroku je. Záhadou však zůstává, proč se mnohé ženy snaží dosáhnout podobný look, aniž by si to uvědomovaly.

Foto:
Profimedia, instagram.com/imma.gram
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..