I když nemá míry 90:60:90, neustále dokazuje, že umí být sexy: Nestydí se za své tělo a vyvrací tento mýtus

Ashley Graham je ve světě showbyznysu už jistý čas známá, ale zdá se, že popularitu si získává stále více. Nejnověji inspiruje mnohé plus size dámy svými stylingy, vždyť posuďte samy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Plus size ženy dokážou být sexy a vše závisí na jejich postoje ke svému tělu. To, jak se člověk cítí ve svém vlastním těle se odráží na jeho spokojenosti navenek. Ashley Graham se stala světoznámou právě díky tomu, že šla s kůží na trh. Nestyděla se za svou nadváhu, ale přesto se rozhodla něco se svou postavou dělat. Postupným měněním životosprávy a začleněním cvičení do své denní rutiny se z ní začala stávat mnohem více přitažlivější a vyrovnanější žena.

Čtěte také: Tajemství zásnubních prstenů britské královské rodiny: Jsou opředené rouškou tajemství a ukrývají vlastní příběhy

Nemá křivky XS, ale je z ní sexy žena

Ashley ani dnes nemá míry 90:60:90, ale přece jen se něco na její vzezření změnilo. Má obrovský dar a její tvář je natolik fotogenická, že z ní těží dodnes a kromě pózování v plavkách se z ní postupně stává žena, která je pro podobné typy inspirativní i co se týče stylingu a výběru oblečení.

Ženy, které mají podobný typ postavy nebo dokonce jen větší poprsí vědí, že najít vhodné oblečení pro svou konfekci, není jednoduché. V Americe je to o něco lehčí, ale evropské ženy si musí zajistit pořádnou dávku trpělivosti. Když už najdou vhodné oblečení, o tom, aby působily žensky a sexy si mohou nechat zdát. Tato světoznámá brunetka se však stále více účastní společenských událostí a tomu přizpůsobuje i výběr oblečení.

Inspiruje výběrem oblečení a učí ženy, jak být chic

To, že se Ashley rozhodla jít touto cestou a přijmout se takovou, jaká je, jí zajistilo místo na různých společenských událostech. Tím, že je častěji na očích tak můžeme sledovat i její outfity. Právě inspirace pro ženy, které stráví před šatnou hodiny, mohou odkoukat, jak to tato brunetka dělá. Vždy je totiž chic a zachovává si přitom svou ženskou stránku, vždyť posuďte samy.

Vyvrací mýtus, že plus size ženy by neměly nosit krátké šaty

Nejčastěji čelí tyto ženy kritice, že by neměly nosit krátké šaty nebo mini sukně. I zde však platí pravidlo, vše s mírou. Při stylingu se musíte držet estetiky, ale to neznamená, že jediné, po čem musíte sáhnout jsou kalhoty nebo být zahalena od hlavy k patě. Ashley nosí poměrně často šaty a právě v nich vypadá někdy opticky štíhlejší než v kalhotách.

Mohlo by vás zajímat: Retuš jim pomohla k dokonalým křivkám, realita je však jiná: Toto jsou přešlapy nejslavnějšího rodinného klanu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..