Znamení, ve kterém se rodí děti jsou předurčeny na úspěch: Tyto vlastnosti byste v nich měly rozvíjet

Samozřejmě, že nejdůležitější je v první řadě zdraví. Pokud se však podíváme na predispozice, tato znamení mají ve hvězdách předpoklady změnit svět.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Krásný urostlý chlap se statusem gentlemana, jaké známe z filmů je v realitě najít trošku jiná káva. Zatímco v mládí o takovém princi sníme, s věkem si kromě vzhledu začneme všímat i jiných atributů.

Čtěte: Po zásnubách jsem udělala věc, kterou si budu vyčítat do konce života: Nemám odvahu říct to snoubenci

Žena tajně sní o alfa samci, realitu však unese málokterá

Přitažlivost a charisma jsou samozřejmě při výběru partnera důležité, nikdo netvrdí, že byste měly od tohoto kritéria upustit. Co se však stane, když pěkná žena natrefí na pěkného muže? Až tak pěkného, ​​že je o něj větší zájem než o ni?

Pokud si je muž jistý svým charisma a vidí, že ženy kolem něj jdou do kolen, i když se on sám o nic nesnaží, dříve či později se mu to začne líbit. Nechají se unést pocitem, který v nich zájem žen vyvolává a hranice toho, že se budou držet na uzdě se stále více vzdaluje. S tím jdou ruku v ruce žárlivé scény ze strany partnerky (někdy i ze strany potenciálních zájemkyň). Nemluvě o mužích, kteří patří mezi typické narcise. Ti jsou pro vztah se ženou doslova časovanou bombou a dříve či později upřednostní své zájmy a potřeby, a to bez jakýchkoliv výčitek.

S vysokou atraktivitou muže souvisí také to, že žena automaticky při něm ztrácí sebevědomí a začne řešit mnohem více svůj vzhled. Cítí se stále méněcenné, rozebírá každý detail na své postavě, na své pleti a dlouhodobá frustrace se nakonec postará o to, že nastane rozpad vztahu.

Méně atraktivní muž než žena

V mnoha vztazích to proto více klape když je právě žena tou atraktivnější polovičkou. Neznamená to však, že muž se o sebe nemá starat a že si ženy hledají muže vymykající se průměru. To ne. Jde jen o to, že ze svých extrémně vysokých nároků upouštějí ve prospěch klidnějšího a šťastnějšího života. Nastává to většinou tehdy, když žena hledá otce svých budoucích potomků (mimochodem ve stejném případě i muži upouštějí od svých představ o sexy kočkách).

Nepřehlédněte: Problém, se kterým se stýká mnoho žen: Po mnoha neúspěšných vztazích zjistila pravý důvod, proč se muži nechtějí ženit

Muži, kteří jsou na pohled méně charismatičtí a přitažliví než jejich partnerka, jsou často vedeni k větším výkonům. Ve vztahu se více snaží, romantické gesta jim nejsou cizí a mnohem více se snaží ženu uspokojit po všech stránkách. A právě to je pro mnohé ženy rozhodující. Každá se chce cítit, že je pro muže důležitá a že on sám ji chce dělat šťastnou. I když toto je tak trochu dvousečná zbraň, protože každá žena by měla na sobě pracovat natolik, aby byla šťastná i sama sebou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..