Královně Alžbětě vyrůstá před očima věrná kopie: Princezna Charlotte se jí každým dnem podobá stále více

Nejnovější fotografie malé princezny Charlotte, která slaví své čtvrté narozeniny, jsou překvapením. Pozornému oku neunikne, že čím dál tím více se podobá své babičce, královně Alžbětě II. Ta podoba je místy až zarážející. Jak se říká, krev není voda.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vnučka věrnou kopií babičky

Kensingtonský palác uveřejnil u příležitosti čtvrtých narozenin malé princezny Charlotte její nejnovější fotografie, které nafotila její máma, vévodkyně z Cambridge, Kate v jejich domově v Norfolku.

Informoval o tom i magazín Marie Claire, který si všiml této jedné věci. Holčička na nich vypadá skutečně dospěleji, ale to není jediná věc, která na první pohled zaujme. Nejenže roste Charlotte do krásy, ale pozornému oku neunikne ani to, komu se podobá. Paradoxně, její máma ani její otec, princ William, to nejsou. Malá princezna je totiž věrnou kopii své babičky, Alžběty II.

Mohlo by vás zajímat: Kolik princezny utrácí za krásu? Víme, do kterých zkrášlovacích procedur každý měsíc Kate Middleton investuje

Fotografie královny z mládí geny nezapřou

Pro srovnání, viz pár fotografií mladé královny Alžběty II. v době, kdy ještě nenastoupila na trůn. Z jejích mladých rysů na fotografiích můžeme vidět tu podobnost s její vnučkou ještě více. Stejný úsměv, mimika, zádumčivý pohled. Dokonce i některé gesta mají společné.

Čtěte také: Kate Middleton se již více než 20 let řídí jednou radou: Víte, kdo jí ji dal a proč jí pomáhá v životě?

Vlastnosti rozené panovnice by se u ní také našly

Také se zdá, že malá princezna není vůbec ostýchavá, ale naopak odvážná i na veřejnosti. Davu se jen tak nezalekne, už si zvykla, že je středem pozornosti kam vkročí a dokonce je místy patrné, jakoby si to i užívala. Proto mnohým vrtá v hlavě i to, zda nezdědí Charlotte po své babičce i některé její povahové vlastnosti rozené panovnice.

Kdoví, zda by nebyla právě ona jednou v budoucnu věrnou kopií Alžběty II. i co se týče funkce a postavení královny britské monarchie.

Nepřehlédněte: Angelina Jolie byla už odmalička předurčena na úspěch: Této vlastnosti si u ní všimla její máma, zůstala jí dodnes

Dětství jako každé jiné bezstarostné dítě

Každopádně, z fotografií je také zřejmé, že princezna Charlotte si focení s mámou užívala. Z fotografií je cítit skutečnou pohodu, uvolněnost, ať už leze po stromě, sedí jen tak v trávě nebo si hraje s květinami, vypadá skutečně přirozeně jako každé jiné dítě, které tráví zábavný čas s rodičem. Kromě faktu, že patří do královské rodiny, kde nebude její život až tak uvolněný, ale také plný povinností a předpisů, má nárok na bezstarostné dětství, co říkáte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..