Víte, komu patří tyto štíhlé boky? Vypadá to, že opravdu hubne a není to jen optický klam v podobě retuše

Nejvlivnější reality star a celebrita Kim Kardashian se vrhla do cvičení. Nepřichází o své křivky, ale přesto to vypadá, jako bychom se dívaly na fotografie pár let staré. Jak to dělá?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kdysi velmi dobré kamarádky Paris Hilton a Kim Kardashian se nedávno setkaly v L.A., Paris totiž oslovila Kim, aby si zahrála v jejím připravovaném klipu. Světoznámá reality hvězda byla zachycena paparazzi fotografy v ultra krátkých stříbrných mini šatech. Co však vzbudilo překvapení je, její štíhlá postava. Kim ráda prezentuje své křivky na sociálních sítích, které jsou ve srovnání s realitou někdy upravovány. Tentokrát se však zdá, že se na jejím těle přece jen něco mění.

Čtěte: Cvičení celého těla podle Jennifer Lopez, které musíte vyzkoušet: Tato žena je příkladem toho, že věk je jen číslo

Kim se o svou tréninkovou rutinu dělí s fanoušky

Kim se zaměřuje pod drobnohledem trenérky na rychlý a intenzivní trénink. Cviky jsou sestaveny tak, aby tělo dostalo zabrat a přitom netrávila v posilovně dlouhou dobu. Velmi intenzivní intervalový trénink je sestaven vždy z několika cviků a minutovými pauzami. Zapojuje stejně horní část těla jako i spodní, aby si zachovala postavu ve tvaru přesýpacích hodin.

Na posílení těla vždy praktikuje Plank (prkno). V tomto stavu vydrží minutu, pak si dá pár sekund pauzu a jde další minutu. Opakuje ho 4krát. Takto můžete vidět, že pokud nevydržíte dělat Plank dlouho, dá se to i tímto způsobem. Posilujete core systém a můžete tak provádět další cviky, aniž jste se bály, že se vám něco může stát. Pevné držení těla a zpevněný střed je totiž nesmírně důležitý a po 30ce to platí dvojnásob.

Nepřehlédněte:Tajemství zásnubních prstenů britské královské rodiny: Jsou opředené rouškou tajemství a ukrývají vlastní příběhy

Křivky přitom neztrácí, ale působí mladší

Kim Kardashian je za své pozadí milovaná i nenáviděná. Nikdy si však z toho těžkou hlavu nedělala a právě na svých křivkách si vybudovala celou kariéru. Vše je jen úhel pohledu. Dnes však vypadá o několik let mladší. Nejen co se týče postavy, ale i na obličeji. Kromě estetických zákroků, které podstoupila jí určitě prospívá pravidelný pohyb a to se odráží na jejím celkovém vyzařování.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..