Vzdala jsem se manželství doufajíc, že můj milenec je ten pravý: Opak byl pravdou, dodnes se s tím nedokážu vyrovnat

Lucie se zamilovala jako teenegerka. A bylo to v době, kdy měla víc jak 35, manžela po svém boku, vychovávala syna a druhého čekala. A kvůli milenci, byla ochotna se všeho vzdát ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Aneta a Ruda se brali po extrémně krátké známosti. Bylo to ani ne po třech měsících randění. Přesto vše mezi nimi vypadalo alespoň na oko ideální. I časem, po čtyřech letech manželství. No bohužel realita byla jiná, než se snažili navenek prezentovat.

Nepřehlédněte: Co vás čeká s mužem po vašem boku a na co se připravit v nejbližších dnech? Prozradí to den, kdy se narodil

To co viděli jiní, byla iluze

Přestože před okolím vypadali šťastně, nebylo to docela tak. Ruda hodně cestoval, protože pracoval jako architekt a byl uznávaný i v okolních zemích. Aneta se věnovala interiérovému designu, ale v jejím případě šlo spíše o jistou formu hobby. Přesto se nevídali příliš často. Zejména Rudu zaměstnávala práce a na manželské povinnosti mu nezbývalo příliš mnoho času. Právě ve chvílích, kdy byl na cestách, se Aneta cítila osamělá. No a jak to už bývá, právě v takových momentech toužila po společnosti. Po někom, kdo jí bude rozumět, pochopí ji, vyslechne ... A takovou osobu vlastně potkávala denně. Byl to jejich soused z bytovky Ivan. Věnoval se IT, takže většinou pracoval z domu. A měl mnohem více volného času než Ruda. Právě to Anetě vyhovovalo a imponovalo zároveň.

Čtěte také:Těmto mužům nejčastěji podlehneme: Víte, kterou jednoduchou věcí nás vždy dostanou?

"Začali jsme se setkávat stále častěji. Z ranních káviček se staly obědy, později večeře a nakonec jsme spolu chodili do kina a líbali se. Přísahám, že netuším, kdy se to celé stalo. Takový průběh jsem si rozhodně nepředstavovala a ani jsem ho nechtěla," říká sympatická brunetka.

Osudová láska, v kterou jsem věřila byla jen mým výplodem fantazie

No nakonec Aneta nabyla pocitu, že jí Ruda vlastně nedal na výběr. Neustále byl pryč, měl toho hodně a manželství odsouval neustále na vedlejší kolej. "Nebudu lhát, prostě jsem potřebovala pozornost, něhu, pochvalu, dobíjení. Vše, co k soužití dvou lidí patří. A když jsem to nedostávala od manžela, našla jsem to jinde," dodává. Jenže Aneta se postupem času do Ivana skutečně zamilovala. "Dával mi všechno. Hlavně pocit, že jsem krásná, žádaná a pro někoho důležitá. Důležitější než práce. A to všekto přicházelo souběžně s tím, že věděl, že jsem vdaná."

Život to zařídil jinak

No i když tento románek brala Aneta opravdu vážně, Ivan to měl nastaveno ve vztahu vůči ní, zcela jinak. Byla to pro něj jen hra. Bavil se, užíval si, ale stále vnímal Anetu jako vdanou ženu. A přesně tak se k tomu celému stavěl. Velmi laxně a vágně. "Ve chvíli, kdy jsem nabyla pocit, že Ivan je moje osudové štěstí, Ruda celý románek odhalil. Nezapírala jsem. Všechno jsem přiznala. Prostě jsem vyložila karty na stůl. Byla jsem přesvědčena, že můj milenec je láskou mého života." Tehdy udělal Anetin manžel zásadní rozhodnutí, opustil ji. Nedokázal žít se ženou, která mu byla nevěrná. Ona, toužící po milenci, si to, kdo je její skutečnou a osudovou láskou uvědomila až pozdě. Příliš pozdě ... "A dodnes se s tím nedokážu vyrovnat ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..