Rodina této krásné maminky je k sežrání: Když uvidíte její fotografie, zůstanete v němém úžasu

Jméno kanadské blogerky Kate Weiland, vám možná nebude nic říkat, ale rozkošné snímky její zábavné rodiny vás rozhodně chytí za srdce. Mladá maminka prostřednictvím svých dokonale propracovaných instagramových postů, představuje každodenní život své rodiny.

Zdroj: instagram.com/kweilz
Zdroj: instagram.com/kweilz

Na fotografiích kanadská maminka zachycuje nejen sebe, ale i svého manžela Weilanda a jejich tři roztomilé potomky v různých hravých pózách. Na některých snímcích jí pózují v ladících outfitech, na jiných zase odhodlaně vystupují v komických scénkách.

Nepřehlédněte: Nemusí mít velikost XS, aby dokázala sršet sexappealem: Při výběru plavek pro plnoštíhlé se řídí těmito triky

Navzdory umělecké rozmanitosti mají všechny fotografie krásné maminky něco stejného. Musíme uznat, že žádnému z "uměleckých děl" Kate Weiland nechybí nápad a patřičná dávka humoru, bez kterého to dnes nejde. V jednom ze svých příspěvků Kate uvádí: "Nápady na outfity jsou nekonečné. Už teď se těším, jak vytvořím a odprezentuji nové návrhy. "Kreativní maminka je evidentně plná studnice nápadů, jejíž instagramový účet se rozhodně vyplatí sledovat.

Jednoduše k sežrání... A to doslova!

Na jedné z nejkreativnějších sérií s názvem Our family bites (#ourfamilybites) se maminka dokonce šikovně pohrává s perspektivou, aby fanouškům naservírovala svou bláznivou rodinu "oblečenou" jako oblíbené jídlo. Typické snídaně, sladké koláčky i chutné sushi. Menu chutné rodiny je mimořádně pestré!

Přečtěte si také: Super štíhlá linie Ivanky Trump: Díky nízkosacharidové dietě je i po třech dětech pořádný kus ženy!

Lokace, lokace, lokace

Zatímco většina fotografií pochází přímo z domu Weilandsových, mladá maminka se neomezuje pouze na toto místo. Část z jejích dalších příspěvků byla vytvořena na lokacích po celém světě, od New Yorku až po Nuevo Vallarta. K rodině se během jejich cestování můžete připojit i vy. Nechte se také pohltit Weilandovskými cestovatelskými "závislostmi", jakými jsou káva, knihy či život na pláži. Mladá maminka je kreativní a poradí si v každé situaci.

Foto:
instagram.com/kweilz
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..