5 nápadů na glamour styl: zakomponujte ho i do malého prostoru a dodejte mu správný lesk

Glamour vyvolává pocit sofistikovanosti a bohatství. Přestože je elegantní, nese v sobě adekvátní dávku extravagance. Poradíme vám, jak dodat svému bydlení ten správný lesk. Nevyžaduje to dokonce ani velkou investici.

Zdroj:  Westwing
Zdroj: Westwing

Žádný jiný styl bydlení nevysílá takovou noblesu jako právě styl glamour, který připomíná bydlení hvězd filmových pláten ze 40. let minulého století. Slovo glamour v angličtině znamená kouzlo, kouzlo či půvab. Glamour styl působí luxusním dojmem a hodí se k městskému životu. Představuje dokonalou kombinaci moderního a starožitného. Pro docílení glamour efektu, vám postačí jeden či dva dominantní prvky, které dodají vašemu interiéru dynamický efekt a špetku té správné teatrálnosti, ačkoli se vaše bydlení nerozprostírá na velkém počtu čtverečních metrů.

Nepřehlédněte:To, jak dětem zařídíte pokojíček, ovlivní jejich charakter: Na tohle rozhodně nezapomeňte!

Podmanivý lesk

Jak jsme již zmínily, glamour a lesk k sobě neoddělitelně patří. Od lesku efektu dlažby či tapety, přes metalické povrchy po imitaci drahých kamenů. Nezáleží jestli půjde o zlaté, měděné či nerezové odlesky. Glamour styl se prostě musí lesknout!

Pohodlí se známkou luxusu

Ke glamour interiéru neodmyslitelně patří měkké a pohodlné čalounění. Ať už své stylové pohodlí najdete v komfortní sedačce či křesle, pocit hollywoodského luxusu bude zaručen.

Charakteristický lustr

Výrazný doplněk, jakým lustr bezpochyby je, zahraje významnou roli při zrodu glamour efektu. Nezapomeňte na pravidlo číslo jedna! Velké, honosné, nepřehlédnutelné ... to je to "pravé ořechové"!

Přečtěte si také: Podzimní atmosféra ve vašem bytě pomocí správně zvolených doplňků: Víme, jak na to!

Zrcadlo ve stylu baroka

Potřebujete poradit efektivní trik, který opticky zvětší malý prostor? V prostoru použijte dominantní zrcadlo! Pokud ho bude navíc lemovat zlatý rám v barokním stylu, "Zabijete dvě mouchy jednou ranou". A tady je, zvětšený prostor v glamour stylu.

Vznešené materiály

Co vás při přečtení napadlo? Hedvábí, satén, samet či dokonce brokát? Velmi dobře! Ze všech těchto materiálů glamour přímo srší. Použijte do interiéru polštáře, závěsy či jiné doplňky.

Foto:
H&M Home, Ikea, Jysk, Möbelix, Westwing, Designbuildideas.com, Ikea, Wayfair.com
Zdroj:
mm

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..