Ve kterých otázkách vám nejčastěji muž lže? U Berana pozor na upřímnost, Býk zatajuje počet milenek

Pokud chcete zjistit, zda je váš pan dokonalý skutečně perfektní, zjistěte si, v jakém znamení se narodil. To totiž o něm prozradí mnohem víc, než jste zřejmě předpokládaly.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Některé znamení zvěrokruhu patří mezi ty méně upřímné. Muži narození v nich jsou sice dobrými partnery, ale v mnoha věcech mají tajnosti. Chcete vědět, jestli se i ten váš řadí do této kategorie?

Nepřehlédněte: Řeč těla zamilovaného chlapa vždy prozradí: U jaké ženy se mu to děje a kterých signálů si na něm máte všímat?

Beran

Zajímá vás, v kterých otázkách vám nejčastěji muž po vašem boku lže? Pokud jste ve vztahu s Beranem, měly byste zbystřit pozornost v oblasti jeho upřímnosti. Ta je totiž jeho slabou stránkou a opravdu mu to v ní skřípe. Nejsou velmi přímí, rádi věci a situace zlehčují a právě proto jim v mnoha otázkách chybí odvaha říct věci tak, jak se opravdu mají.

Býk

Býk je typický dobyvatel. Miluje ženy a ženy milují jeho. O jejich pozornost rozhodně nemá nouzi. Všude, kde se objeví, upoutá pozornost okolí. Možná i právě proto, mívá velmi často za sebou několik vztahů, jehož součástí jsou mnohdy i bokovky. Nejen jejich, ale i počet svých bývalek rád zatajuje. Uvědomuje si, že to nebývá nejmenší číslo.

Čtěte také: Pippa Middleton si žije na vysoké noze: V tomto bude život jejího syna více pohádkový než mají děti v královské rodině

Lev

Lvi milují svobodu a dobrodružství. Rádi si život užívají, patří mezi bohémy a přesně tak se i chovají. Víte, v jaké otázce vám nikdy neřeknou pravdu? V otázce flirtování. Ačkoli ho berou jako běžnou součást života, před vámi se budou tvářit, že vlastně ani nevědí, co to slovo znamená. Ať se děje cokoliv, jednoduše ho nepřiznají.

Střelec

Pokud se vám daří ve vztahu udržet muže v tomto znamení, můžete si gratulovat. Jde o muže, kteří milují svobodu, a jakýkoliv dlouhodobý svazek jim nahání hrůzu. Pokud se však skutečně zamilují, udělají pro svou drahou polovičku všechno. Přesto vám nezávislý Střelec nikdy neprozradí, jak často vás porovnává se svými bývalkami. Je to pro něj něco jako hra. Zkoumá, porovnává, v duchu analyzuje. Nahlas to však nepřizná, tím si můžete být jistá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..