Okouzlující a hříšné sexy za 3 dny: Podívejte se, jak se dopracovat k tělu snů a co působí na muže jako magnet

Pokud chcete vypadat sexy a skutečně okouzlit nějakého muže, víme jak to dokážete během tří dnů. Stačí vám disciplína, dobrý jídelníček a pár beauty triků. Podívejte se spolu s námi jak na to.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nepřehlédněte: Zhubněte 6 kilo za dva týdny jen díky této jedné věci: Hvězdná dieta získává na popularitě

Pokud vás čeká rande, nebo chcete toho svého překvapit dokonalou vizáží například po jeho služební cestě, víme jak to stihnete opravdu expresně rychle. Na začátku upřete svoji pozornost na tvarování a dorýsování postavy a pak se zaměřte na skvělý look. To vše stihnete během víkendu a věřte, že ho skutečně dostanete. I takové malé drobnosti totiž na muže fungují jako magnet. Jakákoliv změna je pro ně osvěžením a ani netušíte, jak ho potěšíte.

Expresní změna figury

Co se týče rychlé změny figury, skvělou službu vám udělá třídenní, tzv. military dieta. Je to vojenská dieta, která má původ v USA. Jejím cílem prý bylo dostat do formy příslušníky americké armády. Nebojte se, nehladovíte při ní úplně, ale dodržujete přesně stanovený jídelníček. Na začátku můžete přijmout jen 1000 kalorií, po 3 dnech už smíte jíst všechno, co předtím. Jde o to, aby se váš organismus dokonale nastartoval a zbavil přebytečné vody.

Příklad třídenního jídelníčku

1. den

Snídaně: vejce, plátek celozrnného chleba a polovina banánu

Oběd: vejce, Baťa a 100g cottage sýru

Večeře: 100g brokolice, 50g mrkve, jeden kedluben - vařené na páře

2. den

Snídaně: plátek celozrnného chleba, máslo a polovina tuňáka

Oběd: celozrnná rýže a losos

Večeře: zeleninový vývar

3. den

Snídaně: banánová kaše

Oběd: zeleninový salát s parmazánem

Večeře: 100g mrkve, 50g hrášku - vařené na páře

Nezapomínejte však, že tímto způsobem si dlouhodobě nízkou hmotnost neudržíte. Jde v podstatě o krátkodobou hladovku, která vás skvěle odvodní a připraví vaše tělo na dobrý detox.

Nepřehlédněte: Jedna lžička jablečného octa před spaním: Vzbudíte se ráno o kilo lehčí a dokáže vyčistit problémy s pletí

Okouzlující a sexy díky jednoduchým beauty trikům

To co stíháte již během tří dnů je detox pro pokožku. Zvýšená produkce mazu, ucpané póry a nečistoty na kůži, s tím vším si umíte poradit. Úvodem zkuste peeling z mořské soli, který vás zbaví odumřelých šupinek a rozzáří pleť. Následně si naneste masku z medu, olivového oleje a jedlé sody. Dodá vám ztracenou vitalitu a zjemní mimické vrásky. No a během těchto dní si pleť umývejte čistou minerální vodou. To je hotový zázrak. Následně se zaměřte na svou korunu krásy. Vlasům dopřejte kávovou masku a po umytí si do konečků vmasírujte olivový olej. Uvidíte, že získají lesk a objem. Věřte, že pokud se budete držet těchto kroků, muž vašich snů z vás bude hotový a změnu si všimne okamžitě.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..