Těchto 5 věcí muži na sobě nikdy nezmění: Smiřte se s tím, i když vás přivádějí k šílenství

Jsou určité věci, které většina z nás nedokáže na chlapech vystát. A i když doufáme, že je dokážeme změnit, opak je pravdou. Viz., co nemá smysl ani zkoušet!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ano, víme každý jsme nějaký. Máme své plusy, mínusy, dobré i špatné vlastnosti. Víte však, které rysy, muži na sobě nikdy nemění? Ať se budete jakkoli snažit, toto prostě nezměníte.

Mohlo by vás zajímat: Řeč těla zamilovaného chlapa vždy prozradí: U jaké ženy se mu to děje a kterých signálů si na něm máte všímat?

1. Žárlivost

Tady je to jasné. Pokud někdo chorobně žárlí, je to věc kterou pravděpodobně nezměníte. Ano, pár týdnů, či měsíců se umí kdokoli z nás přetvařovat, ale dlouhodobě tento stav není schopen udržet nikdo. Ve zkratce definované - pokud má žárlení v povaze, vy to nezměníte. A věřte, že určitě nebudete první, která se o to bude pokoušet. Život s takovými muži je mimořádně komplikovaný.

2. Vztahy s rodinou

No, toto je poměrně citlivá záležitost. Pokud váš drahý nemá příliš dobré vztahy s členy své rodiny, nezmění to ani kvůli vám. Ano, můžete doufat, ale určitě se to nestane. Do rodinných záležitostí byste se v tomto případě raději ani neměly míchat. Zejména na začátku vztahu, kdy neznáte všechny důvody jeho rozhodnutí a konání.

3. Nedůvěra

Pokud jste se setkaly s mužem, který má problém s důvěrou vůči vám, okolí, či sobě samému, máte problém. Složitost je opravdu mírná definice toho, jaký vztah vás s takovým chlapem čeká. Bude vás neustále kontrolovat, řešit banální věci, bude nervózní a zároveň vás bude chtít mít pod kontrolu. A to věru velká deviza z dlouhodobého hlediska pro vztah není, nemyslíte?

Čtěte také: Pippa Middleton si žije na vysoké noze: V tomto bude život jejího syna více pohádkový než mají děti v královské rodině

4. Zahýbání

Pokud máte dočinění s mužem o kterém víte, že je sukničkář, platí jedna zásada - ruce pryč. A myslíme to opravdu v dobrém. Takovému chlapovi je třeba se vyhýbat obloukem. Pokud doufáte, že právě vy ho změníte, velmi se mýlíte. Čím dříve to pochopíte, tím méně vás to bude později bolet.

5. Chování před kamarády

V jistém smyslu jsou muži jako malé děti. Rádi se předvádějí, ukazují, mají potřebu zvyšovat si vlastní ego. Ve společnosti kámošů bude vulgárnější, agresivnější, jeho hlasový projev bude hlasitější, ale je to normální, takže klid. No a rada pro vás? Nebojujte s větrnými mlýny, ale přijměte tento fakt. Nic s tím neuděláte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..