Rozdílný pohled na výchovu dětí je markantní: V čem se vévodkyně Kate a Meghan při výchově ratolestí neshodnou?

I když obě musí dodržovat protokol, přece jen je pár věcí, ve kterých se Kate a Meghan neshodnou. Zejména v otázkách výchovy nejmladších členy královské rodiny. V čem se jejich cesty rozcházejí?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I když se narodily do královské rodiny, musí dodržovat určitá pravidla. V první řadě ty, které přikazuje protokol a v neposlední ty od rodičů. Nicméně, vypadá to, že princip výchovy dětí Kate Middleton a prince Williama bude zásadně rozdílný od toho, co zastává Meghan Markle a princ Harry?

Nepřehlédněte: Kolik princezny utrácí za krásu? Víme, do kterých zkrášlovacích procedur každý měsíc Kate Middleton investuje

Přísná výchova pro všechny ratolesti bez výjimky

Pokud se narodíte do britské královské rodiny, může se to zdát, že máte od začátku na růžích ustláno. V určitém smyslu je to pravda, ale jsou věci, které si nemůžete dovolit za žádných okolností. Prince George, princezna Charlotte, princ Louise a nyní i nejmladší člen rodiny - Archie mají od začátku zakázáno hrát společenské hry jako jsou Monopoly, nemohou používat sociální sítě a také si oblékat to, co chtějí. Navíc sedět za společným stolem s dospělými, mohou až ve chvíli, pokud to dokážou podle protokolu, slušně a dokáží konverzovat s ostatními. Dokud tedy nebudou ovládat několik jazyků, správně používat příbor a vést dialogy s ostatními, musí stolovat mimo své rodiče. Výjimku nemají například ani během Vánoc.

Čtěte také: Nemusí mít velikost XS, aby dokázala sršet sexappealem: Při výběru plavek pro plnoštíhlé se řídí těmito triky

Meghan chce dělat věci jinak než Kate

Kate považuje dobrou výchovu za velmi důležitou. Základem je pro ni být k dětem chápavá a empatická. Avšak má velmi jasno v tom, jaký přístup zvolí v rámci využívání informačních techológií pro své tři děti. Uvědomuje si, že digitální média mají na děti obrovský vliv a považuje to za velmi nebezpečné. Právě proto nechce dětem za žádných okolností dávat do rukou mobil či tablet. A tohoto se chce držet, co nejdéle. Jelikož královské děti mají jak jsme již zmínily kvůli protokolu zakázán přístup na sociální sítě, myslí si, že tyto vymoženosti nebudou dlouho potřebovat. Dokonce i když to uvidí u kamarádů ve škole.

Mohlo by vás zajímat: Neverland Michaela Jacksona aktuálně v centru pozornosti: Co se skrývalo uvnitř kdysi a dnes?

Avšak úplně jiný pohled má na to právě Meghan. Jako bývalá herečka, kterou jistým způsobem právě média a tyto kanály živily, považuje tento názor za staromódní a jakýsi přežitek. Dívá se na to střízlivě a myslí si, že v dnešní době, ani děti fungovat nedokážou. Považuje to za jakési spojení se světem a pro děti i jako přínos. Královský pár si již zřídil vlastní profil na Instagram a nebudou v tom bránit ani svému dítěti. Toto však bude muset ještě Meghan dohodnout s královnou. Ta se totiž v tomto případě přiklání ke Kate. Navíc to předepisuje protokol. Co myslíte, udělá jim opět ve výchově malého Archieho ústupek?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..