Ženy narozené v tomto znamení patří mezi nejlepší milenky: Jste v této kategorii i vy?

Pro muže je intimita ve vztahu nesmírně důležitá, to víme všechny. Které ženy, však patří mezi nejdokonalejší milenky? Prozradí to datum narození.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Muži na ženách milují mnoho věcí. Od sexy křivek, charismatu, příjemného hlasu, stylového vzhledu a dobrých vlastností až po to pro ně velmi podstatné. Ano je to sex. A ty, které si ho opravdu užívají, patří mezi jejich vysněné partnerky. Intimita v ložnici je pro opačné pohlaví mimořádně důležitá. I když se to neříká velmi nahlas, jednoduše je to fakt. Víte, které ženy patří mezi nejvášnivější? Pokud jste se narodily v tomto znamení, jste v dané kategorii i vy.

Mohlo by vás zajímat: Problém, se kterým se stýká mnoho žen: Po mnoha neúspěšných vztazích zjistila pravý důvod, proč se muži nechtějí ženit

Tyto vlastnosti jsou jejich doménou

Jsou nezastavitelné, odvážné, mají rády dobrodružství, užívají si život naplno se vším všudy. Zakládají si na svém vzhledu, zajímají se o módu, ale politické dění je velmi nebere. Svoboda a volnost je pro ně vším a nedají na ni dopustit. No a v ložnici jsou doslova nezastavitelné. Tušíte o kom je řeč? O Střelcích. Právě ženy narozené v tomto znamení patří jednoznačně mezi ty nejvášnivější.

Čtěte také: Vzala jsem si dobrého muže: Když se však začal setkávat s tímto mužem, změnil se na někoho, komu jsem nerozuměla

Takto si je omotají kolem prstu

Vědí, že sex je pro muže velmi podstatný. Právě proto se toho svého už od počátku snaží držet v určitém napětí. Jsou otevřené, vstřícné a zároveň trochu odtažité, záhadné a vzácné. No a tato kombinace není věru nejlehčí. Avšak pro chlapy je nesmírně přitažlivá. Dělají věci nenápadně a zcela nenuceně. základem, kterého se drží a na chlapy to funguje jako magnet je toto: Správný poměr mezi nevšímavostí a vstřícností. Je důležité udržovat ho v napětí, aby po vás nepřestal toužit, ale zároveň ho nesmíte přílišnou uzavřeností odradit. V ložnici zahoďte ostych a mluvte po čem toužíte, co se vám líbí a co ne. Muži takové ženy prostě zbožňují. Tak co, necháte se inspirovat triky, které používají ženy Střelkyně?

Nepřehlédněte: Řeč těla zamilovaného chlapa vždy prozradí: U jaké ženy se mu to děje a kterých signálů si na něm máte všímat?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..