Perfektní a vyrýsované křivky jako Jennifer Aniston: V průběhu 14 dnů je můžete mít i vy, prozradíme vám recept

I když má po padesátce, vypadá neuvěřitelně. Jennifer Aniston je jasným důkazem, že věk je jen číslo a sexy můžete být po celý život!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sympatická herečka Jennifer Aniston je jasným důkazem toho, že i po padesátce můžete mít figuru jako ve dvaceti. Chce to jen pravidelnost, disciplínu a sebezapření. Víte, jaké je tajemství její skvělé postavy? Nám se to podařilo odhalit.

Nepřehlédněte: Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle porodila: Na svět přivedla vytoužené miminko!

Toto je pro herečku alfou a omegou v péči o figuru

Na Jennifer je kouzelné, že v současnosti váží stejně jako když začínala hrát v populárním seriálu Přátelé. Ve formě se udržuje již dlouhá léta stále stejným způsobem. A přestože sama tvrdí, že po čtyřicítce to už s udržováním si skvělé figury není nejlehčí, jde to. Základem je zintenzivnit cvičení a omezit příjem stravy. Hned po probuzení, což je v 5:00, vypije Jennifer teplou vodu, do které vymačká půlku citronu. Pak si dá půlhodinku kardia. V osm vstává jen když nepracuje. Následně si dá zdravou snídani a věnuje se 40 minut meditaci. Očista mysli je podle ní stejně důležitá jako detox těla. Tento svůj rituál praktikuje již 20 let a nedá na něj dopustit.

Vyrýsované tělo za 14 dní

Právě pohyb, který herečka miluje je podle ní nesmírně důležitý při udržování se v kondici. Pro své tělo nemůžete udělat nic lepšího než mu ho dopřát. Právě proto se vždy po snídani a meditaci svěří herečka do rukou trenéra. Cvičení, které začíná během, pokračuje posilovacími aktivitami a ukončuje jógou. Jde o velmi intenzivní, a účinný trénink. Pokud toužíte mít vyrýsované tělo, toto byste měly praktikovat alespoň čtyřikrát do týdne. Následně  si herečka dává pozor i na to, co si naservíruje na talíř. Zbožňuje toasty s avokádem, banánovo-malinový koktejl, či zeleninové polévky.

Denní jídelníček podle Jennifer Aniston

Snídaně: Kaše z vloček a mandlového mléka

Oběd: Zeleninový salát s tuňákem a banán

Večeře: Brokolice dušená na páře s vajíčkem

Herečka se zcela vyhýbá polotovarům, sladkým nápojům, sacharidům a kávu přijímá v omezeném množství. Ví, že klíčem k pěkné figuře je zdravá, kvalitní strava a pohyb.

Přečtěte si také: 8 beauty tajemství princezny Diany: Díky nim byla vždy středem pozornosti a uměla se prezentovat

Na tuto věc nedá dopustit

Sympatická plavovláska uznává především rovnováhu. Zcela ve všem. Ve stravování, v cvičení, jakož i v celém svém životě. Podle ní je ideální, pokud jídelníček obsahuje 3 - 5 menších jídel během dne. Je však dodržet podmínku, že jsou zdravé a výživné. Ona sama si to, co bude jíst, plánuje den předem. No a v neposlední řadě nezapomíná na to, že se třeba najíst v klidu, pomalu a jídlo si vychutnat. Možná i díky tomu vypadá stejně, jako v době, kdy začínala hereckou kariéru.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..