Jak sex zachránil naše manželství: 30denní výzva podle slavné Heidi Powell

Každý vztah se dříve či později dostane do fáze, kdy je o něj třeba zabojovat nebo to vzdát. Přestože navenek působily vždy jako ideální pár, tato fáze neobešla ani fitness párek Powells. Zachránit jejich vztah jim pomohla 30-denní sexy výzva.

Zdroj: instagram.com/realheidipowell
Zdroj: instagram.com/realheidipowell

Chris a Heidi Powells, odborníci na proměny a moderátoři televizní show Extreme Weight Loss, kteří jsou známí i u nás v Čechách budí dojem, že stejně tak, jako mají pod kontrolou svá těla, mají pod kontrolou i své životy. Ve skutečnosti však kondiční trenéři Heidi a Chris zažívají stejné životní těžkosti jako všichni ostatní. Ty jejich v minulosti dokonce daly dohromady.

Nepřehlédněte: Chůva královských dětí je na roztrhání: Podívejte se, jak vypadá den ženy, která se celý den věnuje královským dětem

Z přátelství vznikla láska

V době, kdy se pár seznámil byla Heidi svobodná matka s poruchou příjmu potravy, zatímco Chris měl "na krku" dluh 200 000 dolarů. Přestože načasování nebylo ideální a ani jeden z nich nehledal partnera, silné přátelství se změnilo na lásku. O rok a sedm měsíců později, si pár řekl své "ano". Slavní manželé prozrazují, že jejich svatba rozhodně nebyla konvenční. Vzali jsme se o 6:43 ráno v nákupním centru v Portlandu v Oregonu. "Bylo to úžasné. Nebyl tam nikdo kromě Chrise, mě, mých dvou dětí a obou našich rodičů," zavzpomínala Heidi pro Yahoo Lifestyle.

Vzestupy i pády

Heidi se na svém blogu svěřila s bolestnou vzpomínkou na své manželství: "Asi před rokem jsme s Chrisem se slzejícími červenými oči zcela bez řeči seděli na parkovišti kanceláře rozvodového advokáta. Roky stejných hádek znovu a znovu, naše srdce ochladly a představa toho, že zůstaneme spolu se zdála zdánlivě nemožná. Seděli jsme a dívali na sebe zcela v úžasu z toho, co jsme měli udělat. "Nespokojení manželé se se svými problémy svěřili blízkým přátelům. "Mezi společnou prací, společnou výchovou dětí a sledováním toho, jak naše sny rostly, klesaly a pak opět rostly, zůstávaly pro mě a Chrise téměř nulové pocity lásky a romantiky," popisuje na blogu Heidi. Rodinný přítel Heidi a Chrisovi řekl o výzvě, která vrátila vášeň a pocit intimity do jeho manželství. A v čem spočívala ta zázračná výzva? Bylo to jednoduché! Mít sex každý jeden den. Během 30 dní.

Přečtěte si také: Co má společného královna Alžběta II. a Meghan Markle? Díky této věci je jí manželka Harryho mnohem bližší

Po 30 dnech ...

Heidi přiznala, že splnit výzvu pro ni bylo náročné, především ze začátku. Dnes ji však doporučuje všem manželským párům, které se setkaly se stejným odcizením jako oni. Powellovcom totiž zachránila jejich manželství. "Byl to sex, který to udělal? Možná částečně. Ale to, co si myslím, že nás skutečně změnilo, bylo naše odhodlání  strávit, co i jen 20 minut každý den plným soustředěním na sebe. 30 denní výzva možná byla založena na sexu, ale to, co jsme z toho získali, nemělo vůbec nic společného se sexem. 30 denní výzva nám vrátila naši lásku a naše manželství," uzavírá na blogu Heidi Powell.

Foto:
instagram.com/realheidipowell
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..