Chcete zhubnout z oblasti břicha? Toto je 5 nápojů, které vám k tomu dopomohou

Pokud jste se odhodlaly ke změně životního stylu právě pro svou nespokojenost s jednou z nejproblematičtějších ženských partií - břichem, máme pro vás tipy na 5 nápojů, které hubnutí z této oblasti urychlí. Takže na zdraví!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stejně tak jako existují sladké nápoje, které mají na svědomí přibývání břišního tuku, existují i nápoje, které působí detoxikačně a podporují spalování tuků. Tyto nápoje spalují tuky a zrychlují metabolismus a pomáhají tělu k tomu, aby se zbavilo toxinů. Kromě toho také maximalizují potenciál spalování tuků a rozpouštějí břišní tuk. Fungují navíc stejně dobře na podporu každé diety, a to bez rozdílu.

Nepřehlédněte: Populární trend stravování, se kterým přicházejí mileniálové: Budeme se díky tomu dožívat déle?

Jablečný ocet

Jednou z mnoha výhod jablečného octa je ztráta tuku na břiše. Jablečný ocet někteří nazývají i "elixírem mládí a štíhlosti". Při redukci břišního tuku je nápomocná především kyselina octová, která tvoří hlavní složku. Studie potvrzují, že při každodenní konzumaci jablečného octa, dochází ke ztrátě hmotnosti, a tak i k redukci tuku v oblasti břicha. Snižuje chuť k jídlu a zabraňuje přejídání. Nejlepší účinky dosahuje, pokud jej budete pít hned ráno, a to ještě před prvním jídlem.

Citronová voda

Další oblíbený ranní dietní nápoj je citronová voda, které organismus detoxikuje a pomáhá spalovat přebytečný tuk. Citrony jsou navíc známé svým vysokým obsahem vitamínu C, který zvyšuje energii a pomáhá zlepšovat kvalitu trávení. Citronová voda má i očistné účinky, neboť vyplavuje toxiny z našeho těla. Vzhledem k tomu, že citronová voda je nízkokalorickým nápojem, během slunečných dnů je rozhodně vhodnější alternativou než slazené nápoje.

Přečtěte si také: 5-denní detox jídelníček, který napraví vaše trávení: Přebytek jedů v těle totiž zabraňuje účinnému hubnutí

Zelený čaj

Zelený čaj je jedním z nejpopulárnějších nápojů na hubnutí. Jeho účinky jsou ověřené. Mnoho studií uvádí, že pití zeleného čaje může zvýšit spalování tuků a dopomoci tak ke hubnutí, a to i v oblasti břicha. Kouzlo zeleného čaje spočívá ve vysokém obsahu polyfenolů, které dělají tento čaj skutečně výjimečným. Zelený čaj je plný antioxidantů, které spalují tuky a zrychlují metabolismus. Doporučená dávka pro dosažení účinků je 3-5 šálků denně.

Káva

Káva je oblíbeným nápojem, kterým si celý svět dodává energii. Káva obsahuje kofein, tj látku, která působí v těle jako stimulant a dokonce přispívá i ke hubnutí. Káva podporuje spalování kalorií a zrychluje metabolismus, což potvrdilo již mnoho vědeckých studií. Podstatné však je, abyste svou kávu nesladily a nedochucovaly mlékem, v opačném případě byste se velmi snadno mohly minout účinkem.

Voda

Zvýšení příjmu vody je jedním z nejjednodušších způsobů, jak si zlepšit celkové zdraví i zachovat nezvyšují se hmotnost. Pití většího množství vody podpoří pocit plnosti mezi jídly a zvýší počet spálených kalorií. Výzkum naznačuje, že obyčejné pití vody před jídlem může být klíčem k úspěšnějšímu hubnutí. Pití studené vody zvyšuje bazální metabolismus, tedy klidový výdej energie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..