5 tipů pro sexy zadek od Emily Ratajkowski: Na tyto rituály nedá dopustit kráska, kterou sledují miliony mužů

Perfektní tělo a sexy zadek jsou velkou devizou známé krásky. Avšak k dokonalému pozadí jako má ona, se dokážete dopracovat i vy. Stačí si osvojit několik rad, které jsou pro Emily doslova mantrou.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I vy se sama sebe ptáte, jak je možné, že má někdo tak skvělou postavu? Ne, nejsou to všechno jen geny. I modelky velmi dobře vědí, co je to sebezapírání a tvrdá dřina. Jsou však triky, které si osvojily a zjistily, že opravdu fungují.

Nepřehlédněte: 7 tipů jak upravit své trávení: Díky těmto trikům si zrychlíte metabolismus!

Tělo potřebuje energii

Sympatická modelka Emily Ratajkowski má absolutně bezchybnou postavu. Přestože ji v minulosti podezřívali z anorexie, nikdy se to nepotvrdilo a ona sama to popírá. Je prý velkou gurmánkou a jídlo miluje. Tělo potřebuje energii a nejlepší cesta jak mu ji umíme doplnit je kvalitní stravou. Emily zbožňuje indická, thajská jídla a právě ty tvoří základ jejího jídelníčku. Ráda si vaří, protože přesně ví, co svému tělu dává. No a nikdy neodolá dobrému steaku. Jak to tedy dělá, že na její figuře to není znát? Jde přesně o skladbu jídel jak si je zařazujete během dne.

Nepřehlédněte: Superpotravina bohatá na omega 3-mastné kyseliny: Štíhlé ženy dělají pro své tělo tuto jednu věc

Perfekní pozadí na počkání

1. Sladké snídaně, lehký oběd

Emily nikdy neodolá sladkému a ráda si ho dopřeje. Avšak výlučně na snídani. Den začíná francouzským croissantem s čokoládou. K tomu si dá espresso. To dodá tělu energii a zároveň zažehná své chutě na sladké během dne právě tímto způsobem. Svůj ranní hřích si však kompenzuje následně během dne. Co se týče oběda, dá si jen velmi lehký. Většinou  jde o thajské nudle se zeleninou nebo polévku.

2. Jóga

Pokud jste si myslely, že Emily dělá každý den nějaké speciální cviky na zadek, mýlíte se. Jejím tajemstvím je jóga. Od doby co odhalila její kouzlo, nedá na tento typ cvičení dopustit. Pomáhá zpevňovat svaly, zlepšuje flexibilitu, pomáhá udržovat člověka v psychické pohodě a fit. No a v neposlední řadě, mnohé cviky jsou na zadek jako stvořené. Emily si bez nich edokáže představit ani jeden den. Dokonce pokud stíhá, věnuje se jí ráno i večer.

Přečtěte si také: Pokud máte postavu typu jablko, vyhýbejte se těmto potravinám: Takto odvedete pozornost od většího bříška

3. Běh

Ne Emily ani náhodou netráví dny v posilovně. Její srdeční záležitostí je totiž běh a procházky. Nejenže dělá něco pro své tělo, ale přetřídí si i myšlenky. Je to pro ni i něco jako malý emoční detox. Navíc při tvarování postavy a zpevnění zadních partií těla, považuje běh a procházky za klíčové.

4. Hydratace

Při udržování se fit, netřeba zapomínat i na pitný režim. I když budete mít ukázkový jídelníček a "makat" na sobě, pokud nebudet dostatečně pít. Brunetka prý denně vypije alespoň tři litry vody. Ano je to víc, ale sama to bere jako velký přínos. Cítí větší příval energie a navíc i tímto způsobem se dá eliminovat v jistých chvílích hlad.

5. Salátové rituály

I když je Emily gurmánka, večer si dává extrémní pozor na stravu. Ačkoli neholduje velmi salátem, na večeři si nedává nic jiného. Tělu dodá potřebné živiny, ale méně kalorií. Kombinuje různé typy zeleniny a bylinek. Zásadou je, že si do něj nepřidává maso ani ryby, či sýr. No a nikdy nejí po 18:00 ani ve chvílích, kdy má dlouhý pracovní den. Právě po tomto čase se totiž většina toho co sníme, projeví i na naší postavě. A většina žen okamžitě přibere do břicha nebo zadku. Tomuto efektu se chce opravdu vyvarovat.

Nepřehlédněte: Naučte se jednoduchou techniku k dosažení užšího pásu: Dá se to zvládnout za méně než 3 týdny

Jak vidíte, sexy zadek není zdarma. A o své tělo je třeba pečovat jako o celek. Jen tehdy budete vypadat sexy, svůdně a spokojeně zároveň. Přesně jako známá modelka, kterou muži po celém světě prostě milují.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..