Muži narození v tomto znamení se nejčastěji rozvádějí: Jak je na tom ten váš?

Každá toužíme po perfektním manželství a vztahu bez zbytečných problémů. Nicméně, občas i když se snažíme, dosahujeme přesný opak. Někteří muži se totiž rozvádějí mnohem častěji. Tušíte, o které znamení jedná?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ve vztazích to tak prostě bývá. Některé vydrží déle, jiné mnohem méně. No a někdy můžete dělat cokoliv a vaše manželství nevydrží. Víte, kteří muži se nejčastěji rozvádějí? Spojuje je jeden jmenovatel. Datum narození. Ano, ačkoli to zní bizarně, občas mohou být za případné rozpady vztahů odpovědné i hvězdy.

Mohlo by vás zajímat: Většina žen dělá chybu v tom, že sleduje svou váhu: Jeden parametr je však v hubnutí mnohem více rozhodující

Recept na šťastné manželství jako kdyby u nich nefungoval

Je to tak. I přesto, že jsou skvělými partnery dobrými milenci, šťastné a harmonické manželství se jim nějak vyhýbá. I když to na začátku vztahu s nimi, vypadá opravdu všechno velmi růžově. Oni sami totiž patří mezi velký snílky, kteří milují život, dobrodružství a věří na velkou lásku. A snaží se ji i dosáhnout. No jeden aspekt, na kterém to vždy ztroskotá, nedokáží překonat. Svoboda. Ta je pro ně totiž vším. Už tušíte o kom je řeč?

Čtěte také: V době, kdy jsem byla těhotná, mi manžel zalhal: Překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat, museli jsme začít od nuly

Svoboda je pro ně vším

Pokud jste si tiply Střelce, je to správné. Právě muži narození koncem listopadu a začátkem prosince, patří k těm,kterým manželství většinou dlouho nevydrží. Samozřejmě čest výjimkám. Mnohokrát se nechávají strhnout svými emocemi, čehož v konečném důsledku i litují. No udělají více škody než předpokládali. Jsou velmi náladoví a výbušní. Zároveň je pro ně pocit zmíněné svobody vším. Neumí se jí vzdát ani ve chvílích, kdy někoho opravdu milují. Přizpůsobování totiž vůbec nepatří mezi jejich silné vlastnosti. No a všichni víme, že bez toho se velmi vztah budovat nedá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..