Těchto 5 věcí byste svému partnerovi měly říkat každý den: Váš vztah to předurčí na úspěch a nezevšední

Pokud chcete mít skutečně zdravý a hezký vztah se svou polovičkou, jedno je jisté. Třeba na něm pracovat. Víte, na čem si dát opravdu záležet?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Existují určité věci, které by páry měli dělat každý den, pokud chtějí aby všechno mezi nimi fungovalo přesně tak jak má. Stejně jsou jisté věty, které byste svému partnerovi měly říkat denně, pokud si chcete udržet jiskru a vášeň mezi vámi. Na perfektním a harmonickém vztahu, je určitě třeba pracovat. Čím pravidelněji budete své polovičce říkat pozitivní věci, tím se snadněji popasujete se stresem, výzvami a hádkami ve vztahu. Osvojte si těchto pět vět a všechno to půjde docela snadno.

Nepřehlédněte: Je tento typ nevěry skutečně nevěrou? Když jsem ji zažila na vlastní kůži, přehodnotila jsem svůj názor

Samozřejmě konkrétní slova si zformulujte podle sebe, ale minimálně se je dobré držet daných témat. Opravdu každý den použijte tyto formulky a uvidíte jak se v dobrém váš vztah začne měnit a pěkně vyvíjet.

1. Poděkování

"Děkuji za kávu a snídani. Znamenalo to pro mě hodně. "

Ačkoli to může znít banálně, ale slova díků jsou velmi důležitá. A je jedno, jestli jste ve vztahu rok, nebo patnáct. Každý si zaslouží poděkování. I za drobnosti, které již lety vnímáme jako samozřejmost. Když začnete svému drahému děkovat i za takové maličkosti jako je příprava ranní kávy, buďte si jistá, že se v průběhu týdne začne měnit jeho vztah vůči vám. Velmi pozitivně samozřejmě a zároveň si vás začne i více vážit. Je to tak, akce vyvolává reakci a v tomto případě to rozhodně platí.

2. Pochvala

"Máš nejkrásnější úsměv."

Všechni milujeme pochvaly. A muži obzvlášť. Pochvalte ho za jeho úsměv, milý pohled, všimněte si, že nějaké to kilo shodil, snaží se zdravěji jíst, či přestat kouřit. Víte jak to člověka zahřeje u srdce, pokud si to ten druhý všimne? Pochvala je zdarma, ale v dnešní době, jí jaksi příliš šetříme. Nedělejte to, právě naopak. Chvalte ho za všechno, za co se dá.

3. Potěšení

"Co by tě dnes ode mne potěšilo? Vyber si jednu věc a já ji splním. "

Pokud toto řeknete muži po letech vztahu, nejenže ho zaskočíte, ale ocitne se v pomyslném sedmém nebi. Vždyť ruku na srdce, kdy jste mu naposledy položily takovou otázku? Nezapomínejte na potřeby své polovičky. Věřte, že se vám to vrátí.

4. Vzpomínky

"Děkuji za včerejší večer, skvěle jsem se zabavila. Opravdu jsem to už potřebovala. "

Vzpomínky jsou ve vztahu opravdu důležité. I ty krátkodobé. Vzpomínejte na to, co jste dělali, jak jste se smáli, co se vám společně podařilo. Zdá se, že jde o úplné drobnosti, ale pro vztah jsou mnohem podstatnější než jste zřejmě předpokládali.

5. Zajímavosti

"Pokud by sis měl vybrat jedno město, kde by si chtěl žít, které by to bylo?"

Mnohokrát namísto zajímavých a hlubších rozhovorů, všechny naše konverzace začínají otázkami typu: "Jak bylo dnes v práci, " nebo "Jak ses měl?". Jasné, není to špatný začátek na konverzaci, ale spokojený a šťastný pár si spolu vypráví i o jiných věcech. Překvapte ho každý večer netradičními otázkami. Dokonce si z toho můžete udělat malou hru. Uvidíte, že vás to posune vztahově o level výše.

Mohlo by vás zajímat: Dělat tuto věc s manželem je obrovský risk: Neudělejte stejnou chybu jako já, pokud nechcete přijít o muže

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..