Teprve se narodil a už se řeší jeho vzdělání: Pošlou princ Harry a vévodkyně Meghan Archieho do americké školy?

Malý Archie Harrison Mountbatten-Windsor se narodil 6. května 2019. Fanoušci královské rodiny však již nyní začínají přemýšlet o tom, kde bude Archie navštěvovat mateřskou školu - a tedy zda jí bude ta britská nebo americká, neboť Archie má dvojí občanství.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přestože je nejmladší královský potomek Archie Harrison "starý" jen několik týdnů, už nyní je jasné, že má technicky dvojí občanství - britské i americké. Královští fanoušci si kladou otázku, zda princ Harry a Meghan Markle nepošlou své dítě do americké školy. Stručná odpověď: je to rozhodně možné. Jelikož se rodiče zavázali k tomu, že umožní svému synovi žít tak normálně, jak jen to bude možné, britská mateřská škola pro něj tedy nemusí být naprostou samozřejmostí.

Nepřehlédněte: Ivanka Trump vede své děti k jedné důležité zásadě: Díky ní nebudou rozmazlené a budou si pomáhat

Výchova v americkém duchu

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu si ve světě královských tradic kráčejí vlastním směrem, z čehož se stává jejich charakteristický znak. Je tedy velmi možné, že i v případě otázky mateřské školy a dalšího vzdělávání malého Archieho udělají další královskou výjimku. "Harry navštěvoval Eton, který neměl rád, a proto nechce, aby tam šel jeho syn Archie. Myslím, že by si mohli vybrat školu, která by byla britsko-americká a možná i americkou školu. Meghan má zájem zajistit, aby její kultura a dědictví odrážely ve způsobu, jakým budou vychovávat svého syna. Archie bude slavit Den nezávislosti a Den díkůvzdání spolu s dalšími hlavními britskými slavnostmi a svátky, takže je tu velká šance, že by mohli uvažovat o mezinárodní škole," předpokládá královská reportérka Katie Nicholl, která to řekla pro MarieClaire.com.

Přečtěte si také: Královské děti středem zájmu od plenek: Podívejte se, co všechno jim přikazuje královský protokol

Královští školkaři

Princ William a princ Harry byli první generací členů královských rodin, kteří se odtrhli od tradice domácího studia v Buckinghamském paláci a navštěvovali skutečnou mateřskou školu. Mateřskou školu navštěvují i ​​královské děti prince Williama a Kate Middleton. Princ George začal ve věku dva a půl roku navštěvovat školku WEestacre Montessori v Norfolku. Princezna Charlotte začala ve stejném věku navštěvovat mateřskou školu Willcocks a v případě prince Louise se dá předpokládat, že bude pravděpodobně následovat svou sestru Charlotte. Nechme se tedy překvapit, co pro malého Archieho vyberou jeho rodiče.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..