Tyto čtyři znamení v létě nejvíce podvádějí: S kým se vyplatí být ve střehu dvojnásobně?

Léto je za dveřmi a s ním i ty největší dobrodružství, o jakých se nám ani nesnilo. S nimi přichází chuť na zakázané ovoce. Při kterém znamení zvěrokruhu je třeba být v pozoru?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V létě se objevují nejčastěji sklony k nevěře. Zatímco některé typy lidí jsou předurčeni na dlouhodobé vztahy, jsou znamení, které mají rádi pozornost opačného pohlaví o něco víc a to zejména v létě. Jaké vlastnosti lidí si třeba všímat a jak s nimi vycházet, abyste nepřicházely do pokušení?

Přečtěte si: V době, kdy jsem byla těhotná, mi manžel zalhal: Překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat, museli jsme začít od nuly

Beran: Potřebuje neustále dobrodružství a vzrušení

Berani mají rádi, když jejich život má jiskru. Naopak, nesnášejí stereotyp, takže vše závisí na tom, jak se cítí ve vztahu bez ohledu na to, zda milují nebo ne. Jsou otevření novým výzvám a rádi poznávají zakázané ovoce zejména v létě. Snadno se tak dostanou do situace, kdy už flirtují a sami si to neuvědomí. Mají rádi dobrodružství a spontánní akce, s dovolenou v resortu u nich nepochodíte a přivedete ho akorát tak k obrovské nudě. S ním se musíte snažit dvojnásobně. Potřeba činu ho udržuje neustále v akci. Cítí se věčně mladí a s tím souvisí jejich sebevědomí.

Blíženci: Pokud podvedou, většinou se zamilují

Lidé ve znamení Blíženců mají nutkání neustále něco hledat a přestože jsou ve vztahu, stále si myslí, že existuje pro ně někdo vhodnější. Jde o obzvláště komunikativní typy, které rádi poznávají opačné pohlaví a získávají si pozornost společnosti. Pokud se zapletou do nevěry, můžete si být jisti, že to není jen tak. Rozlišujeme totiž dva typy nevěry, a to po fyzické stránce, ale i skutečné zamilovanosti. Blíženci se "zamilovávají" zejména v létě, které je pro ně pokušením. Tehdy je lepší ze vztahu s nimi vycouvat, nemělo by to smysl.

Lev: Je závislý na pozornosti a obdivu

Asi nikoho nepřekvapí, že Lev patří mezi znamení, které se rádi předvádějí. Pozornost si doslova užívají a je to jejich kyslík pro živobytí. Je to letní znamení a právě v tomto období se cítí nejvíce ve své kůži. Jediný způsob, jak si ho udržet je, že jeho partner či partnerka mu bude dávat denní dávku obdivu a důležitosti. Pokud se tak nestane, Lev vyráží na lov.

Sebeláska, kterou překypuje se odráží na jeho sebevědomí, i proto je magnetem pro opačné pohlaví. Jeho suverénní vystupování a radost ze života omámí nejednoho člověka, který se ocitne v jeho těsné blízkosti. Je vášnivý a to bývá ve vztahu nebezpečné ...

Nepřehlédněte: Po 8 letech jsme se rozhodli pro rázný krok: Po zásnubách však přišlo kruté vystřízlivění v podobě této zprávy

Štír: nejtajemnější znamení

Znamení, do kterého vidí jen málokdo. Štír si totiž drží svou tajemnou stránku nejvíce z ostatních. V otázkách partnerských vztahů jde o znamení typu "Tichá voda břehy mele". Štír má silně vyvinutý cit pro blaho a vzrušení. Otázky intimity proto hrají u něj velmi značnou část vztahu. V případě sexuality jsou jako bezedná studna, což může vést k častému obviňování z nevěry od jeho partnera či partnerky. Ne vždy to tak však i je a proto, pokud se rozhodnete něco mu vytknout, připravte si důkazy, protože někdy je v tom "nevinně" i když na pohled to může působit jinak. Stejně jako dokáže silně milovat, umí i nenávidět. Jeho emoce jsou totiž vystupňované v obou případech.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..