Šťavnaté lips tips: Výběr těch nejkrásnějších odstínů pro vaše rty v podobě čerstvého ovoce

K jaru a nadcházejícímu létu patří čerstvé ovoce. K ovoci zase výrazné syté barvy. Zahalte rty do osvežujících ovocných odstínů, které budou přímo lákat k jejich ochutnání.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sladká malina

Jedna z nejoblíbenějších barev. Sladký malinový odstín je navíc na jaře mimořádně žádoucí. Sluší především blondýnkám a hnědovláskám, které s tímto odstínem na rtech budou působit ještě něžněji.

Osvěžující mandarinka

Odstíny mandarinky působí svěže, ale jsou dost výrazné. Při syté oranžové barvě je důležité dbát na to, aby byl zbytek make-upu velm decentní. Pokud se budete držet této rady, nemusíte mít více před touto barvou respekt.

Nepřehlédněte: Hydratační péče o vaše víčka: Nedovolte chladu vzít vám krásu vašich očí

Sytá jahoda

Červená barva na rtech sluší doslova každé z nás. Stačí si najít svůj správný odstín. Blond by měly sahat spíše po chladnějších odstínech červené, Černovlásky zase pro své rty upřednostnit cihlově červenou barvu a hnědovláskám zaručujeme spokojenost s korálově červenou.

Tajemné granátové jablko

Syté odstíny granátového jablka v sobě nesou dávku tajemna. Dávno však již neplatí, že tmavší odstíny barev patří jen chladnějším měsícem či slavnostním líčení. Co však v případě tmavých rtěnek zůstává v platnosti je fakt, že jsou vhodnější spíše pro dámy s plnými rty, protože tmavé odstíny rty opticky zužují.

Přečtěte si také: Oživte své rty těmito barvami: Právě takové odstíny si získaly období Vánoc 2018, podívejte se na jejich lesk

Šťavnatá švestka

Pokud patříte k ženám, které mají tmavší pleť, můžete si dovolit i výraznější a odvážnější barvy. Švestkové odstíny přímo vybízejí k ochutnání, tak proč je nevyzkoušet ?!

Foto:
Profimedia, Guerlain, Armani, Maybelline,
Zdroj:
mm

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..