Každý můj dlouhodobý vztah ztroskotal: Až po letech jsem pochopila důvod, proč mě všichni muži opouštějí

Saša neměla velké štěstí v lásce. I když se bezhlavě zamilovala, každý její vztah skončil stejně. Rozchodem. Za několik let však pochopila, co to způsobovalo.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Saša patřila k ženám, které neměly velmi štěstí na muže. Každý, do kterého se zamilovala nakonec vždy po dvou letech skončil s jinou. V určitých okamžicích si z toho už dělala legraci, že má jakési dvouleté prokletí. Konečně však zjistila, co za tím bylo.

Nepřehlédněte:Pippa Middleton si žije na vysoké noze: V tomto bude život jejího syna více pohádkový než mají děti v královské rodině

Láska bez předsudků

Vše mělo vždy stejný průběh. Zamilovala se a udělala by pro chlapa i to poslední. Od začátku připravovala snídaně, obědy, večeře, starala se příkladně o intimitu v ložnici, o víkendech pekla, uklízela, dbala na to, aby byl její muž vždy spokojený, měl dostatek svobody, prostoru na realizaci, kamarádů. Nikdy svému partnerovi nic nevyčítala, právě naopak. Odpustila a dovolila mnohem více než jakákoli jiná žena. Jejím přítelkyním nad tím doslova zůstával rozum stát. "Zdálo se mi to nepochopitelné. Jak je možné, že muži ode mne odejdou, když dělám všechno správně. Dokonce mi jednou jeden chlapík řekl, že pokud bych se méně snažila bylo by to lepší. Nicméně v té době jsem to zahodila za hlavu a vnímala to jako porozchodovou formulku," říká sympatická brunetka.

Nesnažte se být perfektní

I přesto, že Saša měla postavu modelky, perfektní tvář a dělala vše podle jakési pomyslné šablony, chlapi ji jednoduše opouštěli. Takto ztroskotalo pět jejích vztahů a ona v podstatě v 35 zjistila, že rodina, o kterou se roky snažila, zřejmě nebude realitou. "Opravdu jsem si myslela, že mám na sobě nějaké prokletí. Dokonce jsem začala vyhledávat různé alternativní léčitele a terapeuty, aby mi pomohly. Víte jak to bývá, zoufalý člověk dělá zoufalé věci. Ale nakonec mi pomohl někdo zcela jiný. Můj otec."

Mohlo by vás zajímat: 18 let jsem žila s mužem, kterého jsem vlastně neznala: Tato věc mi pomohla k tomu, abych zjistila, kdo opravdu je

Právě ten Saše otevřel oči. Když sledoval, co všechno jeho dcera v touze po manželovi a dítěti dělá, zůstal zděšen."Teprve když se rozhovořil, zjistila jsem v čem byla chyba. Teď už vím, že žádný muž netouží mít absolutně všechno. Pokud ho nemáte čím překvapit, znervóznit, pokud nemá nikdy důvod k žárlení, nebude to fungovat. To je zákon přírody. jakási drobná nejistota totiž zvyšuje jiskru a kvalitu vztahu. No když jdete podle těch všech návodů jak být perfektní, není to cesta. Neudělejte stejnou chybu jako já. Buďte sama sebou, starejte se o partnera, ale naplňujte i své potřeby. Je to velmi důležité. Momentálně mám muže po svém boku téměř tři roky a vůbec se nechovají tak jako předtím. A je to mnohem idyličtější než jsem předpokládala."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..