George Clooney prozradil detaily ze života s jeho krásnou manželkou a dětmi: Se ženou jako je Amal vyhrál jackpot

Slavný hollywoodský fešák, který vstoupil do chomoutu až po padesátce s krásnou právničkou Amal, se rozpovídal. Nevynechal detaily z jejich osobního rodinného života a nešetřil ani slovy obdivu na adresu své manželky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dokonalá rodinná idylka

Amal Clooney jednoznačně musela Georgovi učarovat. Vždyť jako jediné se jí ho podařilo dostat před oltář a to dokonce až po padesátce. Jejich dokonalá idylka se ještě více rozrostla poté, co mu jeho krásná manželka porodila dvojčata Ellu a Alexandra. Tak spolu vytvořili rodinu, na kterou jsou oba nesmírně hrdí. Nedávno dokonce slavný - někdejší lamač ženských srdcí, vyprávěl i detaily z jejich osobního rodinného života. Jak se cítí George po boku Amal a jeho dvou ratolestí?

Mohlo by vás zajímat: Beauty rutina kouzelné Meghan Markle: Pro zářivou pleť se vévodkyně ze Sussexu drží tohoto pravidla

Nemá být proč rozzlobený, když má všechno

Jak informuje magazín Marie Claire, v exkluzivním programu Entertainment Tonight George vyprávěl o své nejnovější postavě, kterou ztvárňuje, přičemž jde o velmi rozzlobeného muže. Na margo tohoto o své soukromé osobě prozradil: "Já nejsem vůbec na nic rozzlobený. Mám brilantní, krásnou ženu, mám dvě děti, život je úžasný."

Se ženou jako Amal vyhrál jackpot

O své nádherné manželce mluvil George jen v superlativech. Vyprávěl o všech úžasných věcech, které Amal dělá a kvůli kterým je na ni tak hrdý. Přestože je Amal mámou dvou malých dětí, které vyžadují hodně pozornosti, nepřestala být právničkou: "Pracuje na tom, aby dostala novináře z agentury Reuters z Myanmaru z Islámského státu. To vše dělá a vedle toho je neuvěřitelná máma. Je to skvělá žena, takže mám pocit jako bych vyhrál jackpot."

Čtěte také: Ženy, které v životě okouzlily prince Harryho měly jednu společnou vlastnost: Toto spojuje jeho bývalky s Meghan Markle

Dvojčatům se daří dobře, prý jsou tlusté

Také prozradil něco i o svých roztomilých dětech. Prý se jim daří velmi dobře a žertovně poznamenal i toto: "Jsou skutečné skvělé. Jsou tlusté. Abychom je udrželi v klidu, stále je jen krmíme." Představa tohoto nestárnoucího fešáka Georga, jak krmí své dvojčata je skutečně roztomilá, co říkáte?

Jeho děti mají prý smysl pro humor už odmala

"Nejsou to vůbec hrozné dvojčata. Jsou to skutečně dobré děti. Jsou to zejména šťastné děti. Hodně se smějí, dokonce si z nás dělají legraci. Natřete jejich boty arašídovým máslem a pokládají to za neskutečně zábavné ... vychází to z jejich osobností, se kterými se narodily ... jsou to kompletně odlišné osobnosti, jsou zábavné, moudré a kdykoli připravené poznávat svět," popisuje je George.

Nepřehlédněte: Amal Clooney se přátelí s touto známou modelkou: Úspěšná právnička jí poradila důležitou radu do manželství

Tak se zdá, že George se skutečně dočkal spokojeného rodinného života. Amal a jeho dvě děti jsou smyslem jeho života a my jim v dobrém tuto rodinnou idylku závidíme.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..