Manželovi jsem vymyslela na narozeniny dárek: Byl to krok vedle, který odhalil jeho dosud nepoznanou minulost

Ivana sice neznala svého manžela Jiřího dlouho předtím než se vzali, ale nikdy nepředpokládala, že by se tolik mohla zmýlit. O tom, že šlápla skutečně vedle, se přesvědčila díky tomuto dárku, který pro manžela vymyslela k jeho narozeninám.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Manželovi rodiče nám nebyli ani na svatbě

Ivanin manžel Juraj se netajil už na začátku svého vztahu s tím, že s rodiči nemá vůbec dobré vztahy. Dokonce u nich nikdy nedošlo k tomu, že by ji s nimi seznámil, on sám se s nimi nesetkával, ačkoli bydleli v jednom městě. Párkrát na ně nečekaně natrefili v restauraci a přestože je úplně neignoroval, jen je pozdravil s velkou nevolí a nedal jim žádný prostor k tomu, aby si mohli promluvit. "Bylo mi velmi líto, že Juraj s nimi takto vychází, protože s mými rodiči jsem měla hezký vztah nejen já, ale i on. Možná právě proto, že si se svými rodiči nerozuměl, vytvořil si s těmi mými silné pouto. Nejednou jsem se ho ptala, co se to mezi nimi třemi stalo, jen mi řekl, že je to minulost a ať to nechám tak, protože cokoli to bylo, nenapraví to," popisuje manželovo chování Ivana, když nebyli ani na svatbě.

Mohlo by vás zajímat: Řeč těla zamilovaného chlapa vždy prozradí: U jaké ženy se mu to děje a kterých signálů si na něm máte všímat?

Vymyslela jsem mu dárek, který měl svůj skrytý význam

Zanedlouho měl Juraj slavit kulaté narozeniny, 30 let. Ivana si řekla, že ví přesně, co by mu mohla věnovat na narozeniny, resp. o co by se mohla pokusit, aby si manžel dořešil minulost: "Kontaktovala jsem Jurajovi rodiče s tím, že bych byla ráda, kdybychom se u příležitosti jeho narozenin všichni spolu setkali a pokusili se promluvit a urovnat vztahy. Jeho rodiče překvapivě souhlasili, připravovala jsem se na přemlouvání. Ale byla jsem z toho velmi příjemně překvapená," popisuje dále, přičemž měla důvod, proč vymyslela Jurajovi právě takový dárek.

Všechny jsem je překvapila touto novinkou

Ivana nakonec všechno zorganizovala, na manželovi narozeniny přišli spolu do pěkné restaurace. Po chvíli se před nimi objevili Jurajovi rodiče: "Měla jsem problém manžela udržet, aby na ně nezačal křičet, ale nakonec také usoudil, že nebude dělat skandál na veřejnosti. Stěží jsem ho přesvědčila, abychom se všichni v klidu najedli a popovídali si. Během večeře však nikdo kromě mě neřekl ani slovo a nakonec jsem se rozhodla vyrukovat s novinkou, kvůli které jsem chtěla dát manželovu rodinu znovu dohromady. Všem jsem oznámila, že jsem těhotná a myslela jsem si, že to nejen odlehčí napjatou atmosféru, ale i poopraví špatné vztahy. Nicméně hned jsem pochopila, že jsem šlápla dost vedle," objasňuje dále.

Čtěte také: Pippa Middleton si žije na vysoké noze: V tomto bude život jejího syna více pohádkový než mají děti v královské rodině

Manželovi se na chvíli vrátila minulost

Jurajovi se v té chvíli jakoby vrátila minulost a zareagoval na manželčinu dobrou správu slovy adresovanými jeho rodičům. Prý zda jí nechtějí také nabídnout peníze, pokud se i s dítětem vypaří a nechá jejich syna z dobré rodiny v klidu. V té chvíli zůstala jako opařená právě Ivana. V tom se její manžel zvedl a přísně řekl, že odcházejí a na toto setkání zapomenou. Prý jim nikdy neodpustí, co tehdy před lety udělali a tím to skončilo.

Nakonec jsem se dozvěděla, proč byl můj dárek krokem vedle

Zatímco přišli domů, Juraj se už uklidnil a vychladl z hněvu. Pak jí sám od sebe vypravoval, jak mu zatajili, že během studií na vysoké škole, ho u nich doma vyhledala jedna dívka, se kterou měl jistou dobu pletky. Prý se jim přiznala, že ho hledá, protože zůstala s jejich synem těhotná a doufala, že jí pomohou. On se však až poté, co dostudoval, dozvěděl náhodně z jejich rozhovoru, který zaslechl, že jí dali peníze, aby šla na potrat a více se o ni a o své nenarozené vnouče nezajímali. Prý ji všude hledal, ale marně.

Nepřehlédněte: 18 let jsem žila s mužem, kterého jsem vlastně neznala: Tato věc mi pomohla k tomu, abych zjistila, kdo opravdu je

Přestože do ní nebyl zamilovaný, své dítě chtěl poznat a postarat se o něj. Pravděpodobně prý zmizela někde v cizině a pro něj to bylo natolik bolestivé, že se s tím nedokázal vyrovnat. O rodičích nechtěl proto více slyšet, protože mu nedali možnost, aby poznal své dítě. "Takže zorganizovat večeři, na níž jsem jim všem oznámila, že čekám dítě, nebylo právě příhodné. Ale nemohla jsem vědět jaký mají spolu rozpor, nyní to už vím a rozumím, že se Juraj zlobí, ale na druhé straně, jeho rodiče toho litují a chtějí poznat své vnouče, naše dítě a my nemáme právo mu to odpírat, ať byla minulost jakákoliv," končí svůj příběh Ivana, která stále doufá, že jednoho dne její manžel změní svůj názor, ale nutit ho nechce.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..