10 věcí, které jste netušily o Audrey Hepburn: Ikonická herečka byla v mnohém jiná, než jak se prezentovala navenek

Něžná, milá, citlivá, velmi empatická a introvertní. Ano i taková byla herečka s tváří děvčátka – nezapomenutelná Audrey Hepburn. Co všechno o ní zřejmě nevíte?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Milovala rituály, přejídala se, měla paniku z lidí a různé fobie. Co všechno jste pravděpodobně o této krásné herečce (ne) tušily?

Nepřehlédněte: Kolik princezny utrácí za krásu? Víme, do kterých zkrášlovacích procedur každý měsíc Kate Middleton investuje

Obrovská introvertka

Ikonická a krásná herečka s dětskou tváří byla obrovská introvertka. Přestože ji miloval celý svět ona sama měla v jistých momentech panický strach z velkého množství lidí. Dokonce i během natáčení filmů, muselo být při jejích scénách, co nejméně lidí.

Citlivá a empatická

Právě tak si ji pamatovali přátelé a kolegové absolutně ve všem. Audrey dokázalo prý rozplakat cokoliv a kdykoliv. Možná byl za to zodpovědný fakt, že během nacistické okupace v Holandsku přišla o téměř celou rodinu, sama přežila pouze zázrakem.

Zbožňovala zvířata

Navíc měla velký vztah k dětem a milovala zvířata. Zejména papoušky. Obdivovala jejich vzhled a fascinovala ji jejich barevnost. Doma však žádného nikdy neměla. Její domácím mazlíčkem byl mladý jelen, který se jmenoval Pippin.

Přečtěte si také: Neverland Michaela Jacksona aktuálně v centru pozornosti: Co se skrývalo uvnitř kdysi a dnes?

Přezdívali ji "komín"

Cigarety se staly jejím pravidelným přítelem od čerstvých patnácti let. Tři až čtyři krabičky denně byly u této křehké ženy zcela běžné. Kouřila, prý proto, že byla introvertka a zlehčovaly jí to tento fakt zvládat. Díky kouření i navazovala kontakty.

Má vlastní ulici

V roce 1959 byla na její počest pojmenována ulice v nizozemském městě Doorn a Audrey se tak stala první hvězdou s vlastní ulicí.

Na veřejnosti chtěla být vždy neviditelnou

Nejraději se oblékala do elegantních černých šatů, kalhot a její nejoblíbenějšími botami byly jednoznačně balerínky. Tvář si vždy venku ukrývala za slunečními brýlemi. Doplněk, který milovala byly perly. Její nejoblíbenější byl perlový náhrdelník od prvního manžela.

Milovala rituály

Počínaje snídaní až po péči o pleť. Dvakrát týdně si napařovala tvář, aby měla hebkou pleť. Nedala dopustit na olivový olej, který si pravidelně dávala na vlasy. Zabezpočoval její lesk a přirozenou hebkost. Dokonce ho vždy nosila v kabelce.

V jídle měla své zásady

Každý den snídala toast s džemem a večeřela masovou polévku se zeleninou. V kufru na cestách jí nikdy nemohly chybět její oblíbené těstoviny, olivový olej a parmazán. Velmi přísně dodržovala čas snídaně, oběda a večeře.

Byla na sebe velmi přísná a kritická

Audrey byla na sebe nesmírně náročná. Ve všem chtěla být perfektní. Snažila se dělat vše na 100% v ničem neselhat. Zda šlo o přípravu snídaně nebo herecký výkon.

Trpěla komplexy

Není žádným tajemstvím, že Audrey měla pro svůj vzhled komplexy. Svůj nos považovala za příliš velký, ramena za široká a hranatá, nohy za kostnatý a prsa za velmi malá. Kromě toho byla velmi nešťastná ze svých chodidel. Měla totiž velikost 43. Nikdy nepochopila, proč ji považují za krásnou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..