Tato znamení čeká v létě největší změna v životě: Patříte i vy k těm, kterým zazvoní svatební zvony?

Všichni víme, že právě léto je na svatby jako stvořené. A podle hvězd se právě v tomto období, nejvíce lidí rozhodne zpečetit svou lásku. Patříte mezi ně i vy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Toto léto bude opravdu bohaté. Zejména na svatby. Pokud jste v dlouhodobém či krátkodobém svazku, ale máte po svém boku někoho kdo vás miluje, je velká pravděpodobnost, že skončíte v manželství. Toto léto bude totiž přát zejména tzv. expresním svatbám. Ano, klidně se může stát, že se v červnu zasnoubíte a v srpnu už budete "Paní". Tedy pokud jste se narodily v jednom z těchto znamení!

Mohlo by vás zajímat: Svou krásou si podmanila celý svět: Tato osmiletá holčička se stalo hvězdou internetu i díky tomuto!

Tato znamení čeká v létě velký den

Beran

Lidé narození ve znamení Berana jsou skvělí manželé. Jsou upřímní, čestní, vždy říkají co cítí a nebojí se to říci nahlas. Navíc milují spontánní rozhodnutí. S nimi si může být člověk opravdu jistý, na čem je. No a navíc léto patří mezi jejich nejoblíbenější období, proto něco takového významného jako je svatba si velmi rádi plánují právě na toto obodbí.

Čtěte také: Halloweenská inspirace od světových influenceriek: Dýňové farmy na zábavu s dětmi či stylové kavárny

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení bývají velmi vášniví a aktivní v projevech lásky. Dokáží lásku projevovat navenek a ve vyznáních snad nemají konkurenci. Jsou doslova mistry romantických projevů a překvapení. A dokáží překvapovat opravdu nečekaně. I rychlou žádostí o ruku a ještě expresnejší svatbou. Léto je pro ně na tento akt jako stvořené a vůbec jim nevadí, pokud jsou ve vztahu i jen dva týdny. Pokud milují, milují bezpodmínečně.

Mohlo by vás zajímat: Zamilované dvojice, které ze své lásky udělali byznys: I takto se dá vybudovat společná kariéra

Ryby

Citlivé Ryby patří mezi nejoddanější a nejnesobečtější znamení. Vždy jsou tu pro vás, pokud potřebujete podat pomocnou ruku. Kdykoliv je požádáte o pomoc, neváhají ani sekundu. Ve vztahu jsou absolutně oddaní a manželství je pro ně životním milníkem. A letní období si spojují se zvukem svatebních zvonů. Proto se nejčastěji berou v tomto období.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..