Zamilovala jsem se do ženatého šéfa: V době, kdy jsem zůstala těhotná udělal věc, která by mě ani ve snu nenapadla

Izabela vždy toužila po dítěti. Jen se jí nedařilo najít toho pravého. Když si myslela, že ho potkala, on byl ženatý a říkala si, že to bude životní omyl. Jen v té době už nosila uzlíček štěstí pod srdcem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Izabela nastoupila hned po škole do reklamní agentury. Už během studia patřila mezi nejambicióznější a nejzanícenější studenty. O své budoucnosti měla od začátku velmi jasnou představu. Přesně věděla, čemu se chce věnovat. Takže okamžitě jak získala svůj job snů, všechny její přání byly splněny. A její život nabral nový rozměr. Alespoň si to do určitého momentu myslela. Ale kariéra šla nakonec stranou.

Nepřehlédněte: Ve kterých otázkách vám nejčastěji muž lže? U Berana pozor na upřímnost, Býk zatajuje počet milenek

Srdci nerozkážeš

"V době, kdy jsem začínala v reklamce, byl na postu ředitele Tibor. Na to, že měl tak vysokou funkci byl poměrně mladý, ale velmi zkušený. Studoval v New Yorku, Miláně, Londýně. Navíc kromě inteligence mu nechyběl ani sexappeal. Takže jak tušíte, o ženy neměl nouzi. No on byl již od svých 25 let ženatý. Přestože se navenek tvářil jako ideální manžel, všechno bylo jinak. Svou ženu podváděl snad na úplně každém kroku. Ano, tušíte správně, i se mnou. Nicméně já jsem se do něj opravdu zamilovala. Nebylo to pro mě jen obyčejné pobláznění. Ale něco mnohem víc," rozpovídá se Izabela.

Nepřehlédněte: Co nás mělo spojit, nás nakonec rozdělilo: Tento zvrat jsem ve vztahu nečekala, mýlila jsem se z tohoto důvodu

Izabela a Tibor si začali spolu na služební cestě v Itálii. Bylo to docela nevinné a ani jeden z nich to neplánoval. "Prostě jsme večer toho popili asi více než bylo třeba a další průběh je vám už zřejmě jasný. No u mě to bylo od počátku více než jen sex na jednu noc. Vždy mi Tibor imponoval, obdivovala jsem ho a vzhlížela jsem k němu. Připadal mi absolutně božský a perfektní. A ve chvíli, kdy jsem viděla, že má o mě zájem, najednou jsem zapomněla na to, že je ženatý. Připadalo mi to, že jsme jeden pro druhého stvořeni." A tak Izabela a Tibor ve svém románku pokračovali i po návratu ze služebky. Začali se pravidelně setkávat. A stalo se něco, s čím ani jeden z nich nepočítal.

Čtěte také: Víte, komu patří tyto štíhlé boky? Vypadá to, že opravdu hubne a není to jen optický klam v podobě retuše

Život to občas zařídí jinak než plánujeme

Ano, Izabela zůstala s Tiborem těhotná. Po necelém roce kdy mu dělala milenku. Upřímně však z toho měla radost. Roky totiž toužila po miminku a Tibor jí připadal navzdory všemu dokonalý. Věřila, že právě kvůli ní nechá manželku a zůstane s ní a její dcerkou. Pokud si však myslíte, že i v tomto případě šlo pouze o jakousi naivitu mladé nezkušené krásky, mýlíte se. Někdy může i milenecký vztah skončit happyendem právě pro tu druhou stranu. "Ano, přestože jsem tomu nevěřila a říkala jsem si, že skončím sama s malou na krku, opak se stal realitou. Tibor opustil manželku, kvůli mně a malé Valentýnce. Dali jsme jí to jméno, protože všechno mezi námi začalo právě v den zamilovaných. Vím, někomu se mohu zdát sobecká, ale já jsem velmi šťastná, že se nakonec rozhodl pro nás. "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..