Šátek jako vlasový doplněk 5x jinak: Tento letní look si po prvním shlédnutí zaručeně zamilujete

I ten nejjednodušší či zdánlivě fádní outfit oživí správné doplňky. Šátky totiž už nepatří jen na krk. V slunečných dnech jim můžete najít nové místo - ve vašich vlasech. Nabízíme vám hned 5 stylů. Stačí si vybrat!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Messy pony

Klasický cop si můžete ozvláštnit tímto jednoduchým způsobem. Vlasy přestříkejte ochranným prostředkem proti teplu a pak pomocí žehličky na vlasy vytvořte jemné vlny. Jakmile budete hotovi, použijte fixační přípravek a účes zagumičkujte. Cop převažte šátkem, je to mimořádně jednoduché!

Nepřehlédněte: Barevné paletky, s kterými dokážete omladit svůj look: Manipulujte s nimi opatrně a držte se tohoto hesla

Urban turban

Tento styl je ideální do teplých dnů, kdy se vzbudíte opravdu pozdě a mytí vlasů už prostě nestíháte. Na vlasy aplikujte texturizujúci stylingový sprej a vlasy si zamotajte do drdolu. Použijte buď trojúhelníkový šátek nebo čtvercový který složíte do trojúhelníku. Šátek si položte na hlavu tak, aby její cíp směřoval dopředu, omotejte ji kolem hlavy a zavažte. Zbývající cíp zastrčte. Voilá! Turban je na světě!

Head wrap

Dalším způsobem jak nosit šátek je použít ji jako čelenku. Šátek si složte do cca 6 cm pásu a převažte ji. Chcete-li vytvořit elegantnější, uhlazenější look, uvažte ji vzadu. Chcete-li vytvořit hravší, méně formální look. Uvažte ji u čela. Přečnívající konce zastrčte do uzlu.

Přečtěte si také: Proutí, sláma, bambus: kabelkám tuto sezónu jednoznačně vládnou přírodní materiály

Ay ay captain

Bez ohledu na to, v jakém stavu se nacházejí vaše vlasy, šátek uvázaný v tomto stylu vyřeší všechno. Tento styl je uvolněný, ležérní a atmosféra dovolené z něj přímo sálá. Trojúhelníkový šátek nebo čtvercový šátek složený do trojúhelníku si na hlavu umístěte cípem dozadu a zavažte.

Classic braid

Úžasný způsob jak si opticky zahustit vlasy je zaplést do nich šátek. Začněte uvázáním šátku, následně si vlasy rozdělte na dvě části. Vlasy se šátkem zapleťte jako klasický cop. Ujistěte se však, že části budou co nejrovnoměrnější. Jakmile se dostanete na konec, na zpevnění použijte gumičku do vlasů.

Foto:
Profimedia, instagram.com/rozalia_russian
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..