Vyhněte se toxickým vztahům: Kombinace právě těchto znamení jsou předem odsouzeny k neúspěchu

Poslední dobou se hodně mluví o toxických vztazích. Někdy je však obtížné přesně určit, co je způsobuje. V případě těchto 5 nejjedovatějších párů zvěrokruhu je více než jasné, že za jejich vztahové problémy mohou jednoduše hvězdy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Beran a Štír

Rychle přišlo, rychle odešlo. Vztahy Beranů a Štírů mívají rychlé vášnivé začátky, ale stejně rychlé konce. Obě znamení zvěrokruhu ovládá Mars. Jsou to tedy ohniví, vášniví lidé, kteří milují dobývání. Přestože počáteční intenzita bývá pro oba omamná, jakmile vyprchá, bývá to začátek konce. Obě znamení jsou značně nekompromisní a mívají v sobě značnou dávku drzosti. Beran a Štír vytvářejí páry typu: všechno nebo nic.

Rak a Střelec

Kamenem úrazu v případě tohoto páru je to, jak si zástupci těchto znamení prokazují svou náklonnost. Raci velmi rádi dávají a dávají a dávají, ocení dlouhé rozhovory o svých pocitech i o tom, jakým směrem se ubírá jejich vztah. Ve vztahu se Střelcem se však potýkají s tím, jakou formou se jim jejich láska vrací. Lidé ve znamení Střelce se více než o rozhovory se svým partnerem zajímají o sdílení dobrodružství. Raci se proto mohou cítit nemilovaní a zanedbávání.  Navíc Střelci bývají v komunikaci hrubí, čímž se většinou hluboko dotknou citlivého Raka.

Nepřehlédněte: Ve kterých otázkách vám nejčastěji muž lže? U Berana pozor na upřímnost, Býk zatajuje počet milenek

Blíženci a Panna

S čím se bude muset "poprat" tento pár? Zatímco Blíženci mají tendenci dívat se na věci s nadhledem, Panna je orientována spíše na detail. Ve výsledku to může skončit tak, že Panna ponese na svých bedrech tíži celého vztahu. Tato nerovnováha ve vztahu začne být pro pannu frustrující a v momentě, kdy kriticky vystoupí proti Blíženci, vznikne ve vztahu válka, která je zcela odradí od další komunikace.

Váhy a ryby

Mezi těmito znameními se objevují problémy kvůli tomu, že Váha ráda zrcadlí svého partnera. Ryby, vodní znamení, tuto vlastnost neocení, protože jim samým je cizí. Ryby mají bohatý vnitřní život a často se uzavírají do sebe, což Váhám ztěžuje možnost zrcadlení a následného připoutání se. Což většinou vede k tomu, že si Váhy najdou někoho jiného.

Přečtěte si také: Co nás mělo spojit, nás nakonec rozdělilo: Tento zvrat jsem ve vztahu nečekala, mýlila jsem se z tohoto důvodu

Býk a Vodnář

Býk a Vodnář jsou oba extrémně silní, což v případě, že se rozhodnou pro vztah může vést k toxicitě. Oba si myslí, že mají vždy pravdu, což ztěžuje jakýkoliv kompromis. Oba s velkým zápalem přistupují k řešení vlastních problémů, což znamená, že se budou muset nepodmínečně změnit nebo budou na dennodenním pořádku zažívat výbušné hádky, což je však více než vyčerpávající.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..