Ideální muž očima žen vypadá asi takto: Kterých 7 atributů je pro nás klíčových?

Co je pro nás ve vztahu nejdůležitější? Na čem nám opravdu záleží? Podívejte se, které atributy považujme na mužích za zásadní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Snad každá z nás si vysnila svého prince na bílém koni. Muže, který je pro nás synonymem pana "Božského". Jaké atributy jsou však pro nás skutečně klíčové? Víte, čeho si nejvíce všímáme?

Nepřehlédněte: Pokud jste si myslely, že vám projde nevěra, mýlíte se: Tato věc vás vždy prozradí

1. Musí být pro nás oporou

Toto je pro nás opravdu velmi důležité. V těžkých chvílích, kdy je nám smutno, nebo prožíváme jakékoliv náročné období, potřebujeme někoho, na koho se můžeme spolehnout a umíme se o něj opřít. Muž, který poslouchá, dokáže pochopit a mít pro nás vždy rameno na vyplakání, je prostě k nezaplacení.

2. Nechybí mu dávka vášně

I my ženy potřebujeme ve vztahu jiskru a vášeň. A ano, je to pro nás podstatné. Chceme vědět, že ho stále přitahujeme, líbíme se mu a umí nás i po letech v této oblasti nějak překvapit.

3. Dokáže nás v kritických situacích rozesmát

V životě nastává mnoho momentů, které nejsou nejrůžovější. A právě tehdy je chlap, kterému nechybí humor doslova záchranou. Pokud umí věci brát s nadhledem, pousmát se nad některými drobnostmi, není nad to. Nic totiž není horší než když máme po svém boku člověka, který krizové situace řeší křikem, či nedejbože výhrůžkami.

Přečtěte si: Po zásnubách jsem udělala věc, kterou si budu vyčítat do konce života: Nemám odvahu říct to snoubenci

4. Je oddaný

Na oddanosti a věrnosti nám velmi záleží. Chlapa, s kterým budeme cítit, že jsme pro něj jedinou bychom nevyměnily za nic na světě. Ale skutečně to tak musíme vnímat. Nestačí, když nám to řekne. V tomto případě hovoří činy za všechno.

5. Neporovnává nás s jinými

Pokud nás začne srovnávat se svou kolegyní, která dělá věci jinak a lépe, případně nedejbože se svou "bývalkou", v podstatě nenacházíme slova. Je to pro nás neuvěřitelně ponižující. Pokud k tomu nemá sklony, opravdu víme, že je perfektní.

6. Dává nám najevo komplimenty

Tak jako komplimenty milují muži, zbožňujeme je i my. Chceme slyšet, že jsme krásné, neodolatelné, přitažlivé. Pokud nás muž zahrnuje komplimenty, navíc jsme pak mnohem klidnější a vyrovnanější. Co tak to zkusit milí páni?

7. Odpovědnost mu není cizí

Přestože na začátku vztahu toto příliš neřešíme, časem je tento bod pro nás významný. Zejména v době, kdy přijdou děti. Potřebujeme chlapa na kterého se můžeme 100% spolehnout. Tehdy přestáváme toužit po dobrodružných typech, ale vyhledáváme jistotu. A chlap, který je zodpovědný je pro nás jistotou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..