Horké novinky v oblasti kabelek: Nenechte si ujít styly, které budou reprezentovat tuto sezónu

Aktuální módní scénu ovládnou mikro kabelky a zajímavé designérské provedení, které vás vrátí zpět v čase. Léto v plné parádě ovládly menší kabelky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V době, kdy se na nás ze všech stran valí kritika toho, že zde vše bylo a všeho jsme přesyceny je těžké zaujmout něčím novým. Někdy není potřeba hledat mermomocí něco nového, ale jen upgrade již existující věčnou klasiku.

Inspirujte se: Módní trend, z kterého budou mít radost ti, co milují džíny: 80. léta jsou zpět a v nové podobě!

Jinak to není ani v případě designérských kabelek, v oblasti kterých se jasně o slovo hlásí mini rozměry a nostalgie, která vás vrátí do 90. let.

Peněženka z dětských časů jako nostalgie

Kabelky tzv. "Clasp Bags" ožily a zavedou vás do dětských časů. Vůbec však nemusí působit jako pro malé holčičky, pokud zvolíte správný styling. Působivého looku dosáhnete kombinací této kabelky a nadčasovými jednoduchými kousky šatníku.

Stříbrná dominuje i v kabelkách

Tento metalický odstín se překvapivě objevuje tentokrát v kolekcích jaro / léto a přináší s sebou nové výzvy. Stříbrná není pro každého a tak v podobě kabelky je o něco snesitelnější. Barevné kalhotové kostýmy s tímto modelem stojí za pozornost.

Kabelky s dlouhými oušky kolem ruky

Tento rok jsou kabelky plné hravosti. Stačí, když si do ruky vezmete nabíraná ouška a vytvoříte nový styl nošení, který působí opravdu skvěle. Pohrajte si v tomto případě s barvou a vyberte si takovou, kterou byste za normálních okolností nikdy nezvolily. Budete překvapené, jak zapasuje do vašeho stylu.

Mikro kabelky kolem krku jako klíčenka

Odlehčete své ruce. Kabelky mikro rozměrů kolem krku se nosí jako klíčenka. Ulice světových metropolí zaplavil právě tento nový pohled a ženy si ho velmi oblíbily. Můžete kombinovat i s většími kabelkami.

Designérské kabelky s několika oddíly

Kabelky, které mají několik částí mohou působit na první pohled zmateně, ale jde o skutečné designérské skvosty. Návrháři se s těmito modely vyhráli natolik, že vám už nic víc netřeba.

Kabelky s jedním ouškem v duchu minimlismu

Minimalismus, který nabízí praktické řešení. Nosí se přes ramena, ale i kolem pasu. Jedno velké ouško nabízí přece jen více možností, než kabelku nosit. Experimentem se meze nekladou, je jen na vás, jaký styl zvolíte a můžete jej obměňovat.

Čiré plastové kabelky nadále setrvávají

Transparentní kabelky jsou nadále aktuální, ale na paty jim pořádně šlapou přírodní materiály. Pokud se rozhodnete pro tento typ kabelky, mějte na paměti, že musíte být pořádkumilovná. Všechny vaše tajnosti, které ukrýváte v kabelce tak budou vidět, ale i to může mít styl.

Nepřehlédněte: Halenky s objemnými rukávy jako hot trend: Dodají tvar vaší postavě a vy budete stylová

Foto:
Profimedia, See By Chloe, Maison Etnad, Wandler
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..