5 mýtů o vztahu s mladším mužem: Pro toto vám svazek se zajíčkem prospěje

Víte jak se to říká - věk je jen číslo. A v některých případech to platí dvojnásob. Pokud jste se dosud obávaly vztahu s mladším mužem, přestaňte. Jděte do toho a uvidíte jak vám to prospěje!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V dnešní době to vypadá, že věkový rozdíl mezi partnery už nehraje vůbec žádnou roli. Zatímco kdysi se za ideální považovalo, pokud byl partner o 6 až 7 let starší, dnes tvoří dvojice velmi často právě mladší muži a starší partnerky. Pokud jste se dosud takového svazku bály, zahoďte zábrany. Má to totiž řadu výhod, o kterých jste zřejmě ani netušily. Základem je totiž vždy poslouchat své vlastní pocity.

Nepřehlédnete: Jedna věc mi v našem vztahu nedá spát: Dělal ji pro svou bývalou a mohl se přetrhnout, ale v mém případě je to tabu

1. Syndrom vychovávající matky

Toto děláme snad všechny, avšak v menším měřítku je to ještě přístupné. Pokud se domníváte, že pokud bude mladší než vy, budete mít tendeci ho vychovávat přece jen o něco víc, mýlíte se. Právě muži, kteří si hledají starší partnerky bývají totiž mnohem samostatnější a umí se o sebe dříve postarat, než ti, kteří preferují mladší ročníky. A to je obrovské plus, nemyslíte?

2. Problematická budoucnost

Jediný kámen úrazu v tomto může nastat, pokud se vy toužíte usadit, chcete si založit rodinu a on ne. Pokud jste si to však vydiskutovali a máte v tom jasno, vůbec neřešte, co vám říká okolí. To se vám totiž může stát i s mnohem starším partnerem. Vše je o lidech. No a velkým přínosem může být, že děti bude stíhat, bude mít čas a chuť si s nimi hrát a to je k nezaplacení.

3. Vy stárnete, on ne

Toto je většinou něco, na co zřejmě poukazuje většina vašich přítelkyň. Že budete rychleji starší než on a časem se začne dívat za mladšími. Musíte si však uvědomit, že ne každý čtyřicátník touží po dívce, která sotva skončila školu. Emocionální a psychicky vyzrálí muži si hledají i takto nastavené partnerky. Navíc vy se s ním budete o sebe starat o něco víc a to vám jen a jen prospěje.

Přečtěte si: Pokud jste si myslely, že vám projde nevěra, mýlíte se: Tato věc vás vždy prozradí

4. Názorové rozdíly

Pokud vám někdo říká, že se neshodnete v nějakých věcech, že vždyť on je ještě mladý, je to opět hloupost. Samozřejmě, že se v něčem shodnete, v jiném zase ne. Je to normální a ke vztahu to prostě patří. Takže tímto se vůbec nezabývejte.

5. Neustále bojujete s mladší konkurencí

Zřejmě budete překvapené, kolik žen toto považuje za velké mínus. Ale opak je pravdou. Samozřejmě, každý muž se rád ohlédne za pěknou mladou ženou, ale neznamená to, že ji chce mít i doma. No a navíc právě mladší ročníky pro vás mohou být inspirací alespoň v některých věcech. Pokud totiž cítíme ohrožení nebo vnímáme konkurenci, snažíme se ve vztahu více. A to opravdu ocení nejeden muž, ale i my si tak udržujeme nevědomě potřebnou jiskru. Co dodat na závěr. Asi jen tolik. Každý vztah je individuální, každý člověk také, tak na to rozhodně nezapomínejte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..