Moje máma mi po letech prozradila pikantní věc ze své minulosti: Nechtěla, abych udělala stejnou chybu

Svou mámu Miriam jsem vždy považovala za rozumnou ženu, která se v životě omylů jednoduše nedopustila. Kvůli tomu nad čím jsem přemýšlela, mě překvapila ze své minulosti, příběhem, který mě skutečně šokoval. No na druhé straně mi tím otevřela oči.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vdávala jsem se mladá, kvůli dítěti

Naše známá Laura se vdávala mladá kvůli tomu, že zůstala těhotná. "Vzala jsem si Ivana a přestože jsem byla do něj zamilovaná, časem zamilovanost pominula. Byl moje první láska a já jsem se nechávala unést, avšak po pár letech společného života jsem věděla, že o nějaké velké lásce nemůže být řeči. Kdybych nezůstala těhotná myslím, že bychom se časem i tak rozešli. No protože jsem se už za něj vdala, naučili jsme se spolu nějak fungovat, i když to stálo nemálo sil. Dnes máme vlastní dům, dvě krásné zdravé děti, ale po citové stránce se cítím osaměle," prozrazuje na úvod Laura.

Mohlo by vás zajímat: Většina žen dělá chybu v tom, že sleduje svou váhu: Jeden parametr je však v hubnutí mnohem více rozhodující

Cítila jsem se sama a opětovala flirt kolegovi z práce

Právě citové ochlazení, nezájem, možná i nuda způsobily, že Laura okamžitě zareagovala na svého kolegu z práce, který jí nadbíhal celé měsíce, ačkoli věděl, že je vdaná a matka: "Ze začátku jsem to brala jako příjemné rozptýlení, zábavu, která mi zpestřila všední dny, proto jsem se dokonce i do práce každé ráno těšila. Vše se změnilo, když jsem ani nevím proč souhlasila, že půjdeme spolu na kávu. Od té doby jsme se tajně často potkávali. Nemohu popřít, že došlo i na polibky a doteky, ale zatím nic víc. Bylo to takové osvěžující, byla jsem stále mladá, ale díky manželovi jsem se žádoucí necítila už od prvního těhotenství. Za to s kolegou, jsem se opět cítila jako žena, která ještě má co nabídnout," objasňuje Laura, která ačkoli se to stydí přiznat, přiznala, že zvažovala, že svého muže podvede.

Čtěte také: V době, kdy jsem byla těhotná, mi manžel zalhal: Překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat, museli jsme začít od nuly

Když jsem zvažovala poměr, zasáhla máma svou pravdou

Jeden víkend, který trávili u jejich rodičů na návštěvě, několikrát se svým kolegou z práce i volala a schovávala se, aby ji nikdo neslyšel. Druhý den brzy ráno vstala a v kuchyni už byla i její matka Miriam, s kterou měla vždy velmi dobrý vztah. Najednou nečekaně spustila bez okolků a na rovinu se své dcery zeptala, zda má milence. Laura zůstala zaskočená její otázkou, ale po chvíli si sedla a přiznala se, že ještě ne, ale zvažuje to. Pak jí vyprávěla o všem, jak se cítí ve svém manželství, co všechno jí chybí, jak se už dlouho necítí jako žena při svém manželovi, ačkoli byl dobrý otec a o rodinu se staral příkladně. Miriam ji pozorně poslouchala, a když Laura skončila se slzami v očích, máma jí vyprávěla něco, co ji nejdříve šokovalo, pak když se jí to rozleželo v hlavě, tak jí samotné to otevřelo i oči: "Prý, když byla máma mladší, měla poměr, o kterém se otec nikdy nedozvěděl. Já jsem chodila se sestrou už do školky a ona zůstala ještě v domácnosti. Prý to tak chtěl její otec i nastálo, prý nemusí pracovat, že jej uživí. Tehdy se cítila na vedlejší koleji. Otec byl od rána do večera zaneprázdněn firmou a máma měla najednou spoustu volného času a také se cítila podobně jako já, nežádoucí, neužitečná, osamělá ... pak začala pravidelně na kávě potkávat jednoho muže, se kterým navázala vztah, a dokonce si s ním měla milenecký poměr. A po čase, když se jí vše rozleželo v hlavě, tak usoudila, že chce bojovat o své manželství a nechce být více nevěrná. Přestože otec do dnešního dne nic netuší, velmi se za tuto část svého života stydí a nechce, abych udělala stejnou chybu. Prý třeba nejdříve udělat vše proto, abych si zachránila manželství," popisuje Laura, která si to v hlavě pořádně promyslela a po týdnu přišla za mámou s tím, že to ukončila. Dokonce si našla už i novou práci, aby se s kolegou více nepotkávala.

Nepřehlédněte: Těchto 5 věcí muži na sobě nikdy nezmění: Smiřte se s tím, i když vás přivádějí k šílenství

Dala jsem na maminčinu radu a zachránila si manželství

"Od té doby se snažím dělat všechno pro to, aby to s mým manželem fungovalo. Nakoupila jsem si dokonce sexy spodní prádlo a můj manžel spolupracoval. Určila jsem si jeden večer v týdnu jen o samotě na večeři nebo v kině s Ivanem a sem-tam jsem ho překvapila i jinak. Naše manželství je už po pár měsících skutečně mnohem hezčí a já dnes vím, že jsem se poučila z maminčiny chyby a jsem jí vděčná, že zasáhla dříve, než bych si rozbila rodinu," dodává nakonec naše známá a především už spokojená Laura.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..