Toto znamení pomotá hlavu každému muži: Víte, jaké ženě neodolá žádný chlap?

Té, která se narodila v jednom letním znamení zvěrokruhu. Proč jsou tyto dámy pro muže nesmírně přitažlivé?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsou ženy a jsou Ženy. Těm druhým, nedokáže odolat žádný chlap. A je jedno, jestli je zadaný, svobodný, má pětadvacet nebo po čtyřicítce. Tyto dámy totiž mají v sobě jakési zvláštní kouzlo, kterému téměř každý muž podlehne. Co myslíte, patříte mezi ně i vy?

Nepřehlédněte: Sladký život bez limitu: 3 věci, které vám změní život a budete o krok blíž k osobní nezávislosti

Toto je jejich devízou

Už na první pohled z nich čiší, že nepatří do kategorie tiché vody, co břehy mele. Právě jejich ženský sexappeal, atraktivita a kouzlo osobnosti dokáže přitáhnout nejedno mužské oko. A tyto ženy nemusí vlastně ani nic udělat a dokáží to. Narodily se v letních měsících a patří k ohnivému znamení. Pokud si myslíte, že řeč je o Lvicích, tipujete správně.

Přečtěte si: Hvězda stříbrného plátna Nicolas Hau v Praze: Režisér Julien Landais představil film Aspernské listy

Jejich velkou devizou je, že většinou vyčnívají z davu a tak muži okamžitě cítí touhu, poznat je blíže. samozřejmě, každého muže přitahuje něco jiného, avšak jejich tajemné a jisté dávce nespoutanosti dokáže odolat opravdu málokdo. Jsou zároveň trošku éterické, kreativní a velmi pohotově dokážou reagovat. A to jim opět u opačného pohlaví nahrává plusové body.

Daná vlastnost mužů mimořádně přitahuje

Muži prostě zbožňují sebevědomé ženy. Ale zdravě sebevědomé. Takový navenek obyčejný fakt, že žena zná svou vlastní hodnotu, má názor na věci, nenechá se sebou manipulovat, je to, co je přitahuje. Ano, právě sebeúcta přitahuje muže jako magnet. Pouze pokud si totiž umíte vážit sama sebe a ocenit se, dokážou to i jiní. A ženy narozené v znamení Lva to určitě vědí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..