Těmto sebejistota nechybí: Toto je 5 znamení, které mají sebevědomí na rozdávání

Říká se, že sebevědomým lidem se životem kráčí snadněji. O něco těžší to však mohou mít lidé v jejich nejbližším okolí, které často svým egem zválcují. O které znamení jde?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lev

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení touží po tom, aby pro všechny byli vždy centrem pozornosti. Když vejde do místnosti Lev, všichni si ho všimnou. Lev přímo nemůže vystát myšlenku toho, že někdo může být chytřejší či úspěšnější než je právě on. Jeho životním mottem je "účel světí prostředky." Pro to, co chce je připraven udělat cokoliv, a to i "přes mrtvoly".

Kozoroh

Spíše než sebestřední jsou Kozorozi chladnokrevní. Stejně jako Lvi i Kozorozi jsou připraveni použít pro své cíle jakékoli prostředky a jít i "přes mrtvoly". Narcismus tohoto znamení zvěrokruhu je většinou jen jejich maska, kterou používají ke skrytí svých vnitřních nejistot.

Nepřehlédněte: Podívejte se, které znamení se k sobě vůbec nehodí: Jste ve vztahu podle hvězd kompatibilní?

Beran

Ego Berana je obrovské. Berani jsou si jistí tím, že se s nimi nikdo nemůže srovnávat. Dělají všechno to, co je v jejich silách, aby dosáhli to, co chtějí. Častokrát se pouštějí do věcí, na které by jiní nenašli odvahu. Jejich ctižádostivost je zřejmě důvod, proč Beran obvykle nemá tolik přátel.

Štír

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu jsou kompulzivní narcisové. Jsou okouzlující a intuitivní, což hraje do jejich karet. Hlavní motivací Štírů je vždy vypadat dobře, a to i na úkor jiných lidí. Nezajímají se při tom o to, kolik lidí budou muset využít či ponížit, jen aby získali to, co chtějí oni.

Přečtěte si také: Tyto znamení zvěrokruhu mají v životě největší šanci na úspěch: Patříte mezi ně i vy?

Vodnář

Vodnáři jsou obvykle velmi naštvaní, když je lidé nazývají narcisy nebo je považují za ty, kteří se soustřeďují jen na sebe. Přestože touto vlastností skutečně disponují. Vodnáři milují obdiv, a pokud jim ho neprokážete, budou vás buď ignorovat nebo vás za vašimi zády pomlouvat.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..