5 věcí, o kterých ženy vždy lžou: Trojka zřejmě zaskočí i vás, nerady si to totiž přiznáváme

Ano, je to fakt. Ani my samy, nejsme občas tak upřímné, jak se tváříme. O kterých věcech skutečně nerady mluvíme a nedělá nám problém, tak trochu pozměnit pravdu?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jednoduše existují věci, u kterých nejsme ani my nejupřímnější. Ruku na srdce, v čem nejčastěji neříkáte pravdu svému drahému? Je pět věcí, ohledně nichž lže téměř každá z nás. Nebo minimálně pozmění fakta.

1. Počet milenců

Na jedné straně lže pokud je jejich počet příliš vysoký, ale i příliš nízký. Máme totiž pocit, že pokud je dané číslo vyšší než měl náš partner počet milenek, je to problém. Tak nějaké ty jména ze seznamu ubereme. No a v opačném případě, přidáváme pokud si myslíme, že byste nás mohly považovat za příliš nezkušené.

2. Naše hmotnost

Toto je pro nás jedno z nejcitlivějších témat. I když nás okolí možná vnímá jako přitažlivé, s ručičkou na váze téměř nikdy nejsme spokojeny. Máme pocit, že vždy je co vylepšit, změnit, přivést do dokonalosti.

3. O tom, že nemůžeme vystát pokud na nás žárlíte

Ano, chceme cítit, že jsme žádané, že se vám líbíme a imponuje nám, pokud na nás žárlíte. Přestože tvrdíme opak. Potřebujeme cítit, že vás představa toho, že bychom si našly někoho jiného vytáčí. Je to jakási pomyslná jiskra, která vztahu dodává potřebnou vášeň. V přiměřené míře samozřejmě.

Čtěte také: Sladký život bez limitu: 3 věci, které vám změní život a budete o krok blíž k osobní nezávislosti

4. Kolik utrácíme za nákupy

Žádná z nás nechce poslouchat věty typu:"To si opravdu vůbec nepotřebovala!", "Na co ji to kupovala?", "Kolik to vůbec stálo?", Takže v tom zatloukat, zatloukat a zatloukat. Zejména pokud něčemu nedokážeme odolat a víme, že byste z toho nebyly nadšené. A každý z nás si čas od času potřebuje jen udělat radost. Tak nám to dopřejte.

5. Kvalita sexu

Ano, občas to prostě nevyjde a my nechceme, abyste se cítili špatně. Proto semtam právě dané skutečnosti trošku pozměníme, přikrášlíme nebo je raději nekomentujeme. A pokud to trvá i delší období, nikdy to neřekneme nahlas. Ale věřte, že to děláme pro dobro vztahu. Tedy alespoň s tím vědomím.

Nepřehlédněte: Snažila jsem se žít podle představy o tom, jak by měl můj život vypadat: Nakonec jsem si uvědomila, že vlastně nežiji

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..