Datum vašeho narození prozradí hodně o vaší osobnosti: Kdo je nejvíce předurčen na úspěch?

Věděli jste, že právě datum vašeho narození vypovadá hodně i o vaší osobnosti? Podívejte se spolu s námi, co všechno o vás prozradí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tušily jste, že právě datum vašeho narození, dokáže skutečně mnoho vypovídat o vaší osobnosti? Dokonce velmi snadno zjistíte, zda patříte do kategorie workoholiků nebo snílků ... Nebo i to, zda je vám život souzen skutečný úspěch. Tak co, jste zvědavé?

Jak na to

Samotný způsob ke zjištění toho, co o vás říká datum narození, je jednoduchý. Pokud jste se narodily 1.1.1990 pak bude vaše osobnostní číslo 3. Jednoduše spočítáte všechny cifry z vašeho data, daný součet rozdělíte na 2 cifry a ty následně sečtete. V případě kdy bude váš konečný součet dvouciferný, znovu číslice sečtěte. (1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 21 - 2 + 1 = 3).

Přečtěte si: Pamatujete si ještě na pětiletou hvězdu internetu? Dnes je z něj velký fešák a s mámou vymysleli opět skvělý plán

1. Férovost a úspěch na prvním místě

Když je vaše číslo rovné 1, pak jste s největší pravděpodobností velmi ctižádostivé a máte pevnou vůli. Velké nároky kladete nejen na okolí, ale i na sebe. Chcete totiž vynikat ve všem, čeho se chytíte.

2. Touha po spokojenosti prioritou

To po čem nejvíce toužíte je klidný, harmonický život. Milujete děti, proto chcete vztah založený na mezilidských vztazích, pochopení a v neposlední řadě i rodině. To je pro vás klíčové. A právě na tom si zakládáte.

3. Věčný bojovníci

Jste kreativní, máte cit pro detail, kompozici, milujete umělecký svět a spravedlnost. Skvěle se uplatníte v oblasti médií. Žurnalistika je pro vás jako stvořená. Nevzdáváte se totiž a práci vnímáte jako poslání.

4. Nepoučitelní workoholici

Co se týče pracovního výkonu jdete vždy na 120%. Jen zbytek věcí vám jaksi uniká. Jste mimořádně pracovití, sebevědomí, jen máte problém s tím, že nedokážete oprostit svůj pracovní život od soukromého.

Nepřehlédněte: Znamení žen, které nejvíce přitahují muže kvůli těmto vlastnostem: Patříte mezi ně i vy?

5. Spolehliví, no tvrdohlaví

Lidé, jejichž osudovým číslem je 5- ka, jsou na sebe i své okolí nároční, tedy zejména v oblasti mezilidských vztazích. Tam to totiž právě tou tvrdohlavostí může trochu skřípat. Avšak velkým plusem je, že patří mezi jedny z nejspolehlivějších.

6. Flegmatici milující svět

K vlastnímu štěstí potřebujete jen klid, pohodu a harmonii. Nesnášíte konflikty a stresové či vypjaté situace. Nedokážete v nich totiž reagovat. Dokonce se jim sami raději vyhýbáte, nakolik to o sobě dobře víte.

7. Citliví a empatičtí

City jsou pro vás ve všem na prvním místě. Velmi emotivně jednáte v pracovní i v soukromé oblasti. Řídíte se přesně podle toho, co cítíte. A tomu i podřizujete téměř všechny své rozhodnutí.

8. Soutěživý

Tak tato kategorie lidí je mimořádně soutěživá opravdu ve všem. Chcete vynikat v každé oblasti, které se byť jen dotknete a s neúspěchem jednoduše nepočítáte. Pokud náhodou nastane, nesete ho velmi těžko.

9. Celoživotní optimisté

Tito lidé jsou dokonalými společníky. Mají totiž téměř vždy dobrou náladu, jsou plní života a entuziasmu. Věří svým touhám, snem a snaží se je naplnit. Slovo ne, pro ně nic neznamená a vždy si jdou za svým.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..