Štíhlejší díky této trojkombinaci: Slavná internetová maminka nedá po porodu dopustit na tento zázrak

Tato žena má zcela bezchybnou postavu. I přesto, že je již mámou. A má na to i jeden trik. Zázračný nápoj, který jí pomáhá udržet se ve formě už léta.

Zdroj: instagram.com/mathildegoehler
Zdroj: instagram.com/mathildegoehler

Okouzlující modelka Mathilde Goehler vždy vypadala dobře. No i po porodu dcerky se dostala expresně rychle do formy. Co se týče péče o své tělo, nedělá totiž kompromisy.

Přečtěte si také: Jedna lžička jablečného octa před spaním: Vzbudíte se ráno o kilo lehčí a dokáže vyčistit problémy s pletí

Péče na prvním místě

Je si plně vědoma toho, že její tělo ji živí a velmi zodpovědně k danému faktu přistupuje. Pokud si však myslíte, že jde o nějakou povrchní krásku, která povýšila kariéru nad dítě, mýlíte se. Krásná Mathilde vše zvládá vedle péče o své rozkošné děvčátko. Všechno dělají spolu, vaří, stolují, hrají si a také cvičí. Na svém jídelníčku si Mathilde dává obzvlášť záležet. Nejen však na jeho skladbě, ale z každého jídla si dělá malý rituál. Tvrdí, že nejpodstatnější je dopřát si během jídla klid a opravdu si ho vychutnat. Stejně přistupuje i k otázce pohybu. Kromě běhu a procházek s dcerkou, nedá dopustit na večerní "sklapovačky" a plavání. No a ještě využívá jeden trik. Nápoj, který si dopřeje
každý den a pomáhá jí spalovat kalorie rychleji.

Zázračný nápoj, který nastartuje metabolismus

Mathilde nedá dopustit na trojkombinaci potravin, kterými začíná i končí den. Je to nápoj ze zázvoru, kurkumy a citronu. Právě tyto tři potraviny jsou pro spalování tuků a hubnutí totiž klíčové. Navíc zlepšují trávení, mají protizánětlivé účinky a působí antibakteriálně. No a velkým benefitem a přínosem pro tělo je i fakt, že snižují hladinu cukru v krvi, takže pocit sytosti převládá mnohem déle a následně se vám výrazně snižuje chuť k jídlu.

Nepřehlédněte: Zhubněte 6 kilo za dva týdny jen díky této jedné věci: Hvězdná dieta získává na popularitě

Co budete potřebovat

  • 1 lžičku čerstvého kořene kurkumy
  • šťávu citronu
  • 1 lžičku čerstvě nastrouhaného zázvoru

Vodu zahřejte na 50 stupňů, přidejte do ní kurkumu, zázvor a vařte přibližně 8 minut. Následně přeceďte, přidejte citron. Pokud je to pro vás hořké, přidejte půl lžičky medu na ochucení. Vyzkoušíte nápoj, který Mathilde zbožňuje i vy? Nás opravdu přesvědčila.

Foto:
instagram.com/mathildegoehler
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..