Rivalita či uměle vytvořené kauzy? To, co se dnes hovoří o Kate a Meghan, tvrdili i o Dianě a její švagrové Fergie

To, že vévodkyně Meghan Markle a její švagrová Kate Middleton si neumějí přijít na jméno, je snad tématem číslo jedna v bulvárních denících. Nicméně podobné příběhy se kdysi psaly i o princezně Dianě a její švagrové, vévodkyni Sarah Ferguson. Jaká je tedy pravda?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vše co se týká královské rodiny, lidi mimořádně zajímá. A především vztahy mezi jejími jednotlivými členy. Pokud jsou náhodou napjaté, o to víc. Skutečně se Kate a Meghan nemusí, nebo to jen zvyšuje čtenost deníků?

Nepřehlédněte: Královně Alžbětě vyrůstá před očima věrná kopie: Princezna Charlotte se jí každým dnem podobá stále více

Tajemství údajné nevraživosti

Stejně jako se dnes neustále propírá vztah mezi Vévodkyněmi a manželkami syny princezny Diany, tak to bylo i v rámci jejího vztahu se Sarah Fergason. A není se čemu divit. To co spojuje tyto syté ženy dodnes je jednoznačné. Mladé, krásné, úspěšné, sebevědomé a s vlastním názorem. Pro média ideální téma na čtenost. Mediální bublina kolem Diany a Sarah, kterou přezdívali Fergie byla v jistém čase neúnosná. Všude se mluvilo o tom, jak se nemusí, že jsou velké rivalky, neshodující se v názorech na výchovu dětí, či postojích vůči paláci. Avšak nevraživost mezi nimi byla opravdu jen uměle vykonstruovaná.

Ačkoli Dianu a Fergie neustále porovnávali, řešili jejich outfity, vzhled, podobnosti a rozdíly, nikdy si nedělaly naschvály a nežárlily na sebe, jak se to snažil bulvár prezentovat. Právě naopak. Diana a Sarah spolu vycházely skvěle. Dobře si rozuměly a i po tom, co se jedna i druhá rozvedly zůstaly skvělými přítelkyněmi.

Přečtěte si také: I když nemá míry 90:60:90, neustále dokazuje, že umí být sexy: Nestydí se za své tělo a vyvrací tento mýtus

Mediální bublina nebo fakt?

No a stejně se dnes neustále analyzuje vztah mezi Meghan Markle a Kate Middleton. Přestože je na první pohled vidět, že tyto dvě krásky mají rozdílné povahy a zřejmě i pohled na život, nikdy jedna na druhou nic špatného neřekla. Nemusejí být nejlepšími přítelkyněmi, ale dokážou spolu vycházet. Dokonce prý Kate dávala Meghan před porodem nějaké rady a pomáhala jí zvládat toto náročné období.

Nepřehlédněte: Etiketa v britské královské rodině: Podívejte se, které módní pravidla musí dodržovat její členové

Obě členky královské rodiny se dokážou chovat jako dámy a protokol je jednoduše nenechá. Na veřejnosti vždy vypadají dobře a žádný konflikt mezi nimi není znatelný. Víte jak to bývá, ne vždy souhlasíte s tím, co si ten druhý myslí, no ještě to neznamená, že ho nemůžete vystát. Nuže co dodat, ono to s tou vzájemnou nevraživostí zřejmě nebude až tak horké, nemyslíte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..