Mít po boku muže v tomto znamení je nesmírně náročné: S kým váš život nebude procházka růžovou zahradou?

Zamyslely jste se někdy nad tím, v jakém znamení se narodila vaše polovička? Pokud ne, je čas to změnit. Právě to totiž může ovlivňovat značně i váš život.

Muži narození v tomto znamení jsou poměrně komplikované povahy. A ve chvíli, kdy nemilují na 100%, dokonce bývají celkem krutí. Zejména v emocionální oblasti. Žít s nimi, rozhodně není procházka růžovou zahradou.

Nepřehlédněte: Tyto čtyři znamení v létě nejvíce podvádějí: S kým se vyplatí být ve střehu dvojnásobně?

Vzrušující, ale také komplikovaní

Jde o muže plné vášně, milují dobrý sex, erotiku a touha je pro ně vším. Pokud vás opravdu milují, udělají pro vás první i poslední. Ale stačí malé zaváhání z vaší strany, které nezapadá do jakéhosi jejich konceptu a problém je na světě. Avšak na nedostatek vzrušení si ve svazku s nimi určitě nemůžete stěžovat. Rádi zkoušejí nové věci, zbožňují dobrodružství, jsou velmi zvědaví a nedají dopustit na cestování. O zábavu s nimi nebudete mít nouzi. No citová oblast vás může značně potrápit. Mluvíme o mužích, narozených ve znamení Štíra.

Čtěte také: Těchto 5 věcí byste svému partnerovi měly říkat každý den: Váš vztah to předurčí na úspěch a nezevšední

Vše musí jít podle jejich představ

Jak jsme zmínily, právě emocionální oblast u nich je nesmírně složitá. Jejich mysl totiž často létá v několika dimenzích, z čehož pramení jejich nevolnost a nestálost. Avšak vše závisí na tom jak se situace vyvíjí. Jestli jde nebo nejde něco podle jejich představ. Ve chvíli, kdy Štírům na vás přestane záležet, nebo se vám budou chtít za něco pomstít, či ublížit vám, věřte že nezaváhají ani sekundu a a okamžitě se chopí příležitosti. Buď se jim přizpůsobíte a podvolíte nebo vás čeká malý, věčný boj.

Nepřehlédněte: Víme, co můžete čekat od kamarádky podle znamení: Kdo je věrný až za hrob a na koho ego si dávat pozor?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..