Romantika v šatníku: Něžný tyl, volány a balonové rukávy jsou na léto jako stvořené

Něžná, krásná, okouzlující, atraktivní. Toto je jen pár přívlastků, které se spojují s představou ženy. Vyzdvihněte tyto své vlastnosti ženskými módními elementy.

Zdroj: Profimedia, instagram.com/aimeesong
Zdroj: Profimedia, instagram.com/aimeesong

Modern flapper girl

Volány se pomalu, ale jistě permanentně přestěhovaly do ženských šatníků během 20. století přes módu flapper girl, flamenco šaty či obnovenou poválečnou extravaganci. Prsty v tom má i New Look kolekce ikonického Christiana Diora. V posledních letech volány demonstrovaly svoji dominanci i na molech a dnes se vracejí jako jeden z nejžhavějších trendů.

Nepřehlédněte: Kabelka ve stylu belt bag: Pokud jste si ji dosud neoblíbily, máme pro vás pár módních tipů, které to změní

From office to drink

Osvěžte váš šatník touto on-trend verzí klasické halenky s balónovými rukávy. Zda se chystáte strávit den v kanceláři nebo vyrážíte na drink s kamarádkami, tento typ bude pro vás ten pravý. Je totiž variabliní a své místo si snadno najde v denní i večerní části vašeho šatníku.

All about pink

Téměř každý odstín růžové, od lososové, starorůžové až po odstín magenta měl tuto sezónu zastoupení na přehlídkových molech. Od Gucciho, Marca Jacobse, Moschino až po MGSM, Pradu, Salvatora Ferragama či Vetements. Klíčový barevný trend na tuto sezónu je tedy jasný. Ve spojení s balónovými rukávy či jemnými volány jednoznačně ukazují, že tato sezóna je o moderní dámské estetice.

Power of Tulle

Jemné tkaniny jsou dalším tématem jara / léta 2019! Tyl je obyčejně používán při vrstvení sukní, šatů či rukávů, čímž se vytváří efekt objemu, a tím i snižuje jeho charakteristický transparentní vzhled. Vám naopak přidává na ženské jemnosti.

Přečtěte si také: Saténové midi sukně: Móda se opakuje a z prádel se stala sukně, kterou můžete snadno kombinovat

Fierce Frills

Osvojit si dva z nejžhavějších trendů sezóny je jednodušší než byste si mohly myslet. Oblečení se zvířecím potiskem je v této sezóně doslova všudypřítomné. Od leoparda až po Snakeskin. Tyto vzory doplňte přidáním objemu. Na míru šité vrstvené límce, rukávy či spodní lemy vzbuzují v silných vzorech rafinovanou estetiku.

Foto:
Profimedia, Ganni, Zimmermann, instagram.com/aimeesong, Preen Line
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..